درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 615350
رتبه:1
376
1857
845
11425
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

معرفی نرم افزار Network Node Manager i یا NNMi برای تهیه نقشه شبکه و مانیتورینگ

تاریخ 22 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 553

وب سایت

https://saas.hpe.com/en-us/software/network-node-manager-i-network-management-software    

لینک خرید

Network Node Manager i (NNMi) در واقع یکی از اجزای محصول بزرگتری از شرکت HP به نام OpenView است و برنامه ای است که به مدیران شبکه کمک می کند که وضعیت شبکه را مدیریت کنند و بصورت لحظه ای تجهیزات و سرویس های زیرساختی شبکه را مشاهده کنند.با استفاده از NNMi یک مدیر شبکه براحتی می تواند نقشه واقعی تجهیزات و سخت افزارهای موجود در شبکه خودش را جمع آوری و بصورت گرافیکی مشاهده کند. NNMi بصورت خودکار شبکه را اسکن کرده و برای شما تجهیزات شبکه و ارتباطات بین آنها را مستند سازی و در قالب نقشه به مدیر شبکه ارائه می دهد.

معرفی ابزارهای امنیتی


جالبترین نکته در خصوص NNMi این است که در صورتیکه یکی از سخت افزارها دچار مشکل بشوند و در اصطلاح فنی Fail شود این ابزار بلافاصله مشکل را شناسایی و راهکارهای درست کردن مشکل را پیشنهاد می دهد. NNMi همچنین پیشنهادهایی قبل از به وجود آمدن Failure در شبکه ارائه می دهد که با رعات کردن آنها مشکلات تا حدود زیادی در حوزه سخت افزاری و سیستم عاملی پیشبینی و جلوگیری می شوند. NNMi را می توانیم یک ابزار مانیتورینگ بدانیم که مشکلات شبکه ما را به ما متذکر می شود ، این ابزار به شما توپولوژی شبکه را بصورت کامل نمایش می دهد و از طرفی دارای پلاگین های هوشمند بسیار جذابی می باشد .
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید