Loading…

جزیره شبکه و زیرساخت

ارسال کننده: wisemadguy
پویان عارف پور ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL.
ارسال پیام خصوصی
امتیازات این مطلب
نکته: بازی MMO چیست ؟
این حروف ، مخفف عبارت Massively Multiplayer Online است و به بازیهایی گفته می شود که تحت شبکه انجام می شود (گاهی در شبکه های محلی انجام می شود ولی بیشتر بصورت آنلاین در اینترنت) و ممکن است صدها یا هزارها بازیکن ، از نقاط مختلف دنیا همزمان به رقابت بپردازند.
این نوع بازی ، جذابیت زیادی در بین گیمرها دارد . منجمله دلایل جذابیت آن می توان به حس رقابت و چالشها اشاره کرد و این نکته که در بازی با هوش مصنوعی ، باگها و نقاط ضعف ثابتی وجود دارد که بعد از مدتی باعث یکنواختی بازی می شود ولی در بازی با انسانها ، هربار تنوع وجود خواهد داشت و اینکه هیچ اطلاعاتی در مورد بازیکنان دیگر ندارید به هیجان و چالشی بودن بازی اضافه می کند.
در بعضی از این بازیها ، وسعت محیط بازی ممکن است آنقدر زیاد باشد که یک بازیکن بعد از مدت زیادی پرداختن به بازی باز هم تمام نواحی و نقاط بازی را ندیده باشد.
در اکثر اینگونه بازیها ، بازیکنان به گروههایی تقسیم می شوند و علیه یکدیگر مبارزه می کنند و یا بصورت متحد ، باید ماموریت خاصی را به انجام برسانند . بعضی از این بازیها پایانی ندارند و مانند دنیای واقعی ادامه دارد.
سایر مطالب این گروه
دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است

برای ارسال نظر وارد شوید.

Countdown