نکته :: بازی MMO چیست ؟
درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
پویان عارف پور
امتیاز: 165017
رتبه:4
538
138
25
1003
پویان عارف پور ، از بنیانگذاران وبسایت توسینسو ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، Corel ، Premiere دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL. سرپرست اسبق واحد انفورماتیک مرکز بهداشت جنوب تهران ، سرگروه تیم مهندسی آی تی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، مدرس کسب درآمد اینترنتی در آریاگسترنت ، مدرس دوره Network+ در دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دارنده مدرک بازارهای مالی Forex از موسسه Emoney. پروفایل کاربر

بازی MMO چیست ؟

تاریخ 10 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 1161
این حروف ، مخفف عبارت Massively Multiplayer Online است و به بازیهایی گفته می شود که تحت شبکه انجام می شود (گاهی در شبکه های محلی انجام می شود ولی بیشتر بصورت آنلاین در اینترنت) و ممکن است صدها یا هزارها بازیکن ، از نقاط مختلف دنیا همزمان به رقابت بپردازند.
این نوع بازی ، جذابیت زیادی در بین گیمرها دارد . منجمله دلایل جذابیت آن می توان به حس رقابت و چالشها اشاره کرد و این نکته که در بازی با هوش مصنوعی ، باگها و نقاط ضعف ثابتی وجود دارد که بعد از مدتی باعث یکنواختی بازی می شود ولی در بازی با انسانها ، هربار تنوع وجود خواهد داشت و اینکه هیچ اطلاعاتی در مورد بازیکنان دیگر ندارید به هیجان و چالشی بودن بازی اضافه می کند.
در بعضی از این بازیها ، وسعت محیط بازی ممکن است آنقدر زیاد باشد که یک بازیکن بعد از مدت زیادی پرداختن به بازی باز هم تمام نواحی و نقاط بازی را ندیده باشد.
در اکثر اینگونه بازیها ، بازیکنان به گروههایی تقسیم می شوند و علیه یکدیگر مبارزه می کنند و یا بصورت متحد ، باید ماموریت خاصی را به انجام برسانند . بعضی از این بازیها پایانی ندارند و مانند دنیای واقعی ادامه دارد.
برچسب ها
ردیف عنوان
1 بازی MMO چیست ؟
2 بازی Simulations چیست ؟
دوره مجموعه کل دوره
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید