درخواست های ارتباط
جستجو تنظیمات
لیست دوستان من

Certificationهای شرکت Juniper را بهتر بشناسیم (بخش چهارم)

1 نظرات

Certificationهای شرکت Juniper را بهتر بشناسیم (بخش اول)

Certificationهای شرکت Juniper را بهتر بشناسیم (بخش دوم)

Certificationهای شرکت Juniper را بهتر بشناسیم (بخش سوم)

Image

در سه مقاله قبلی توضیحاتی در خصوص فازهای مربوط به روتینگ و سویچینگ به شما دادیم. در این مقاله سعی داریم تا در خصوص فاز سوم یعنی Junos Security certifications با شما صحبت کنیم. این فاز هم مانند فاز روتینگ و سویچینگ از چهار مرحله که هر کدام پیش زمینه ای بر دیگری است تشکیل شده است. JNCIA-Junos پیش درآمدی بر این سه فاز به شمار می رود که خوب متعاقباً باید در زمینه علم مرتبط با شبکه حرفه ای باشید. بعد از آن ما شاهد فاز JNCIS-SEC خواهیم بود که نه تنها باید علم شبکه را به خوبی بدانید بلکه باید در امنیت هم تجارب زیادی داشته باشید. این مرحله شما باید توانایی هایی مانند پیکربندی و عیب یابی سیستم عامل شرکت Juniper را دارا باشید و همچنین به دستگاه های سری SRX نیز آشنایی کافی داشته باشید. برای آزمون JN0-332 بهتر است سری به Pearson VUE بزنید و خود را برای آزمونی 90 دقیقه ای با 65 پرسش چهار گزینه ای و هزینه ای 200 دلاری آماده کنید.

JNCIS-SEC یکی از فازهای این مرحله است که نیاز به علم و تجربه کافی در زمینه شبکه و امنیت را داراست اما با این حال خود نیز پیش زمینه ای است بر فازی دیگر! یا د این جمله افتادم که میگه: دست بالای دست بسیار است! بله! : ) تمام مواردی که در حوزه JN0-332 بیان کردیم که باید بلد باشید و پوستتان برای یادگیری آنها کنده شده باشد را به توان دو برسانید تا مواردی که باید آشنایی داشته باشید را دریابید! : | سخت شد نه؟ اما به یاد داشته باشید که شما می توانید!. 300 دلار هزینه، 65 پرسش چهار گزینه ای در 120 دقیقه نیاز است تا شما رو به گواهینامه JN0-633 برساند.

نگفتم دست بالای دست بسیار است؟ گفتم یا نگفتم؟ JNCIE-SEC می شود برادر بزرگه‌ی JNCIP-SEC ! این گواهینامه بالاترین گواهینامه در رده امنیت در شبکه های مبتنی بر Juniper Networks به شمار می رود. مطمعن باشید که سطح علمی شما برای دریافت این مدرک باید واقعاً بالا باشد. برای آزمون JPR-932 نیز باید مبلغ 1400 دلار را کنار بگذارید!

نویسنده: احسان علیزاده

کپی برداری تنها با ذکر منبع و نام نویسنده مجاز می باشد.

آیا این مطلب را پسندیدید؟
  • خدا رحمت کنه مادربزرگم رو، در این موارد اگر زنده بود میگفت : چه بچاپ بچاپیه !!!

    ترجمه اش میشه : ملت رو میدوشن

    یا یه چیزی توی این مایه ها

برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

arrow