سید رضا گوهرجو

لغو تحریم های اروپا و آمریکا و تأثیرات آن در دنیای IT

با سلام به همه دوستان عزیز و اساتید محترم ، گفتتم حالا که دیشب تحریم ها علیه ایران لغو شد، چه اتفاقی برای دنیای IT توی ایران میفته؟مخصوصاً اینکه سایت هایی مثل VMWare دسترسیش رو برای ایران باز میکنه آیا؟ اصلا اینکه ما رو Deny کرده به خاطر تحریم هست؟ من الان که سایت VMware رو چک کردم همچنان Access Deny میده.با تشکر
#لغو_تحریم_های_فناوری_اطلاعات #تحریمات_در_دنیای_مجازی #صنعت_it_بعد_از_تحریم #تاثیر_لغو_تحریم_ها_در_فناوری_اطلاعات #رفع_تحریم_ایران #فناوری_اطلاعات_پساتحریم #تاثیر_تحریم_ها_بر_فناوری_اطلاعات #فناوری_اطلاعات_بعد_از_تحریم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
مهدی عسکری
سلام دوست عزیز
با اجازه از اساتید محترم
فکر میکنم برای دست گرمی و شروع بحث خوندن لینک های زیر برای دوستان خالی از لطف نباشه
تاثیرات حذف تحریمها بر صنعت IT
تاثیر توافق هسته ایی بر رفع تحریم IT
Together We Grow
تا جایی که من میدونم تحریم شرکت های امریکایی به قبل از قضیه هسته ای برمی گرده و دلایلش چیز دیگه ست بهمین خاطر فکر نمی کنم تغییری داشته باشه توی این قضیه
کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
محمد نصیری
من دوست دارم تحریم ها برداشته بشه ، کی دوست نداره ، اما یه نکته ای همیشه ذهنم رو درگیر می کنه ، الان تحریم های هسته ای برداشته میشه درسته ؟ خوب مگه ما 10 سال پیش تحریم هسته ای بودیم ؟ نبودیم !! اما مایکروسافت و Apple و ... در ایران نمایندگی نداشتن به ایران تجهیزات هم نمی دادن ... پس یعنی الان شرایط ما شده شرایط 10 سال پیش که تحریم نبودیم !! خوب امیدوار هستیم اما منتظر نمیمونیم ...
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

امروز ارزان تر از فردا در جشنواره تخفیف ها

با بهترین ها یاد بگیرید