arshia_shz

شبکه را از کجا شروع کنیم ؟ مسیر درست دوره های شبکه

سلام دوستان بنده تازه عضو این سایت شدن.عرشیا هستم ساکن شیراز.خیلی خیلی علاقه به یادگیری شبکه دارم و خواستم برم دوره های مختلفشو ثبتنام کنم ولی خیلی اطلاعاتی در مورد این دوره ها ندارم.و خودم دارای لیسانس نرم افزارم ولی علاقه زیادی به رشته خودم ندارم.ممنون میشم منم به عنوان یه داداش کوچیکتر راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم چون شناخت زیادی به دوره ها و آموزش های شبکه ندارم.
#مسیر_یادگیری_دوره_های_شبکه #مراحل_آموزش_دوره_های_شبکه #چگونه_کارشناس_شبکه_بشویم #مراحل_یادگیری_شبکه #شبکه_را_از_کجا_شروع_کنم؟ #یادگیری_شبکه_با_هزینه_کم #شبکه_رو_از_کجا_شروع_کنم_؟ #شروع_یادگیری_شبکه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
حامد خورشید
با سلام.
دوست عزیزم اگر قصد شرکت در دوره دارید پایه واساس تمام دوره های شبکه network plus .بعدش باتوجه به. علاقه خودتون وآینده نگری از بازار میتونید راحتر تصمیم بگیرید.
انتخاب های بعدی شما میتوننmicrosoft,cisco , mikrotik, ....
باشند
برای اینکه دستتون بازترشه مجازی سازی و وایرلس همم برید بد نیست.
علی ضابطی
سلام،به جمع itproای ها خوش اومدی،جای خوبی اومدی،موضوع مد نظرتو سرچ کنی همینجا مطالب مربوطه ی مهندسین و متخصصین رو مطالعه کنی دانشت توی هر رشته ای که علاقه مند باشی بالامیره بعد بهترین تصمیم ها رو میتونی بگیری،موفق باشی.
Weitere Infos als gestern ist sicherlich ein Wort, das du bist jemand anderes
احسان امجدی
عرشیا جان خوشحالم که علاقه مند به شبکه هستی.... دوستان زیادی مثل شما این سوال رو داشتند و راهنمایی خواستند... لطفا لینک های موجود در برچسب زیر رو مطالعه کن:
شبکه را از کجا شروع کنیم.

مانا باشی
"من" ی وجود ندارد؛ دنیا با "ما" ساخته می‌شود.
عرشیا جان من خودمم تو شیرازم. کلاسهای شبکه مدیریت صنعتی (خیابون ارم) رو بهت پیشنهاد میدم. ضمن اینکه مطلب زیر رو هم توی همین سایت به قلم خودم قبلا توشتم که میتونی در زیر مطالعه کنی:

1. برای شروع بهتره با دوره های Network+ شروع کنی، چون یه آشنایی کلی ابتدا با شبکه پیدا میکنی و بعد ذره ذره راهت رو توی این مسیر پیدا میکنی. اما اگه اصول اولیه شبکه رو بلدی و مسلط هستی نیازی نیست این دوره رو بگذرونی و من بهت برای استارت دوره های مایکروسافت رو پیشنهاد میدم
2. مدارکی که از سوی اموزشگاه ها یا موسسات صادر میشه اگر اون موسسه یا شرکت اسم و رسمی داشته باشه توی ایران، خب قطعا میشه روش حساب کرد. اینو دیگه باس بگردی و پرس و جو کنی ببینی اون جایی که میخای بری دوره ها رو بگذرونی چقد اسم و رسم داره و کسایی که قبلا اونجا آموزش دیدن الان وضعیت کاری و مدارکشون چه جوره. ولی خب قطعا سعی کن بری جاهایی که معتبره. اینو میتونی از کسایی که توی شهر خودت الان مشغول به کار شبکه هستن بپرسی و جویا بشی
3. نمیشه گفت کدوم مدارک سازمانها معتبرن، این موضوع کاملا بستگی به اونجایی داره که میخای بری کلاس. مثلا اینجا و در شیراز علیرغم اینکه سازمان فنی حرفه ای یک ارگان دولتی محسوب میشه و دوره های شبکه هم توش برگزار میشه، اما اکثرا دیدم میرن جاهایی به غیر از فنی حرفه ای. پس این موضوع بستگی به فاکتورهای گوناگونی داره
4. روال جذب در بازار کار ایران از قدیم الایام بر پایه پارتی بازی بوده، و قطعا الان هم مستثنی نیست. اگه دوستی آشنایی داری که الان جایی مشغول به کار شبکه هست سعی کن ازش بخای دست تو رو هم بگیره، در غیر اینصورت باس خیلی پیگیر باشی تا بالاخره یه جای خوب بتونی خودتو جا کنی. گرچه مثلا من دیدم شرکت شاتل یا بعضی شرکتای ارائه اینترنت مدام در حال استخدام نیرو هستن، اما نه نیروی انچنان متخصص. صرفا نصاب مودم و این چیزا. پس سعی کن از بند پ (پارتی) اگه داری حتما استفاده کنی. و نکته آخرم اینکه هر چقدم متخصص باشی تو این زمینه، قطعا از همون اول نباس انتظار پست های خوب رو داشته باشی، از یه جا استارت کار رو بزن برو جلو، و پشتکار داشته باش تو این کار تا آروم آروم بتونی پیشرفت کنی
No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
arshia_shz
ممنون از همه دوستان گلم که وقت گذاشتن و راهنماییم کردن و این محبتتون را هیچوقت فراموش نمیکنم.❤
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....