امین

تفاوت های ویندوز 7 با 8

سلام به همه دوستان...مدتی از حضور ویندوز 8 در بازار نمیگذره امیدوارم دوستان ویندوز 8 رو نصب کرده باشن...میخواستم هرکسی هر تفاوتی که پیدا

کرد بیاد اینجا بذاره مثلا taskmanager و ظاهر گرافیکی وپوسته مترو آیا راضی هستید یا نه؟سرعت ویندوز و هر مسئله ای که تفاوت ها رو نشون

بده...لطفا مطالب رو سبک بیان کنید تا همه استفاده کنند.با تشکر

تفاوت های ویندوز 7 با 8

#مقایسه_ویندوز_هشت_و_هفت #تفاوت_ویندوز_معمولی_با_سرور #تفاوت_ویندوز_7_و_8 #مقایسه_ویندوز_7_و_ویندوز_8 #تفاوت_ویندوز_هفت_و_هشت #مقایسه_ویندوز_8_و_ویندوز_7 #تفاوت_ویندوز_8_و_8.1
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
امین

یکی از مشکلاتی که من پیدا کردم این هست که وقتی 8 رو نصب می کنم 7 سرعتش میاد پایین حتی کانکشن یه ساعت طول میکشه که فایند کنه

نظر شما چیه؟

الا بذکر الله تطمئن القلوب
امین

در پوسته مترو یک سرچ قرار دارد ولی به کاملی سرچ موجود در استارت ویندوز 7 نیست...دلیل این کار میکروسافت چی بوده؟!

الا بذکر الله تطمئن القلوب
سعید خلیفی

با توجه با اینکه نمیشه جواب این سوال را در قالب کامنت گفت، یه مقاله در مورد تفاوت های این 2 ویندوز آماده کردم که اطلاعات کاملتر را اونجا میتونین ببینین. ولی به صورت اجمالی، ویندوز 8 در مبحث Resource Management خیلی بهتر از ویندوز 7 عمل کرده، همچنین سازگاری بهتر و بیشتری با انواع و اقسام سخت افزارها داره. اگر دقت کرده باشین، RAM و CPU کمتری نسبت به ویندوز 7 اشغال میکنه و نکته مهم اینکه با Windows Phone 8، یکپارچه شده. یعنی شما میتونین مثلا Photoshop را از PC به Tablet کپی کنین و نصب کنین، و برعکس.

برای مقایسه کامل تر لطفا به لینک زیر مراجعه کنین.

ویندوز 8 بر علیه ویندوز 7: تفاوت های اصلی

MCP , MCSA 2003 , MCSE 2003 , MCTS , MCSA 2008 , MCITP: Enterprise Administrator, MCSA 2012, MCSE 2012, MCSA 2012, MCSE 2012:Server Infrastructure

به نظر من سازگاری با سخت افزار یک حسن خیلی خوب برای ویندوز 8( و الان 8.1!) هست...

من خودم به شخصه با رابط کاربری ویندوز هفت کمی بیشتر لذت میبردم نمیدونم چرا ولی ویندوز هشت برام بعد از نصب به خصوص مترو زیاد جذاب نبود...البته به لطف ترفند ها میشد مستقیم وارد دسکتاپ شد ولی خب چه کاریه!

اما خدا رو شکر ویندوز 8.1 رو داد و یک منوی استارت گذاشت که خب خیلی بهتر شد و با زدن یک تیک میشد مستقیم وارد فضای دستکاپ شد..

اما خداییش سرعت بوت و خاموش شدن رو نباید نادیده گرفت که شاید بزرگترین تغییر هم همین باشه!

در کل من قدرت ویندوز هشت و ظاهر ویندوز هفت رو میپسندم! :)

اگر احساس کردی نمیتونی بین اینا یکی رو انتخاب کنی توصیه میکنم بری با اوبونتو کار کنی :) هم لینوکس یاد میگیری هم خیلی زیبایی خاص خودشو داره.. :)

گوییم همه منتظریم و انتظار مهدی داریم،اما همه ما مقصریم و قصد جانش داریم...!
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....