در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

یعقوب احمدی

دریافت مدارک شبکه بدون شرکت در دوره

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم و دوستان itpro یی

یک سوال داشتم

اگه بخامم شبکه رو بصورت خودخوان بخونم واسه گرفتن مدارکش (مایکروسافت و سیسکو) مدارک داخلی راهی هست؟؟آموزشگاهی هست که بتونم ثبت نام کنم با هزینه کم و فقط امتحان بدم و مدرک بگیرم؟؟؟ادر ضمن اینو بگم که من مشهد زندکگی میکنم

#اخذ_مدارک_شبکه #چگونگی_دریافت_مدارک_بین_المللی_شبکه #بدون_رفتن_کلاس_مدرک_بگیرم #دریافت_مدارک_مایکروسافت_در_ایران #مدرک_شبکه #دریافت_مدارک_شبکه_بدون_شرکت_در_دوره #انجام_آزمون_بدون_کلاس #گرفتن_مدرک_از_آموزشگاه #دریافت_مدارک_شبکه_بدون_آزمون
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

بهترین کار اینکه خودتون آمار اون آموزشگاهی رو که در مشهد مقدس دارن این آموزش ها رو انجام میدن پیگیر باشید و بدونید که آزمون بدون کلاس میگیرن یا نه اگه نه فک کنم آموزشگاه های تهرانی این کار رو انجام بدن که اینم نیاز به پیگیری داره

روز مـن نیــز فـــرا خواهـد رسـید ...
علی زوار

با سلام

مجتمع فنی تهران آزمون می گیرد و هزینه آنهم کم است و نمره قبولیش 60 از 100 است اگر نمره قبولی نگرفتی با پرداخت هزینه دوباره می توانی آزمون بدهی اسم آزمون محک می باشد.

موفق باشید

اللهم صل علی محمد وآل محمد
یعقوب احمدی

مدارکشون معتبر هم هست یا نه؟؟؟از لحاظ اعتبار بین این مدارک و مدارکی که بصورت دوره کامل توی آموزشگاه میگذرونن تفاوتی هست؟؟

همایون ب

شما متخصص باش بلد باش وارد باش کسی ازت مدرک نمیخواد.

30 تا مدرکم داشته باشی تا مسلط به اون تخصص نباشی فایده نداره

اگه دنبال مدرک میگردید برید مدرک بین المللی بگیر وگرنه مدرک آموزشگاه ایران به هیچ دردی نمیخوره

علی زوار

با سلام

مدرکهای بین المللی هزینه اش زیاد است و اعتبار آنها هم محدود مثلا سه سال به نظر من اول مدرک داخلی که هزینه اش خیلی پایین اخذ کنید بعدش مدرک بین اللملی در تدریس آموزشگاههای معتبر مدرک بین اللملی می خواهند .

موفق باشید.

اللهم صل علی محمد وآل محمد
ali_khoshtip

آقای ali_z

دوست عزیز متاسفانه مجتمع فنی بدون گذراندن دوره از شما آزمون نمی گیره

بنده خودم 2 روز پیش ازشون پرسیدم (شعبه ابن سینا)

حالا باز اگر کسی پرسید و آزمون بدون دوره برگزار میکردن اطلاع بدن

با تشکر

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....