فراسورس

نمایندگی بانک

سلام دوستان بنده شرکت it دارم ومیخام در حوزه بانک هم فعالیت کنم ، یعنی خدماتی مثل شکل زیر خواهش میکنم منو دراین زمینه راهنمایی بفرمایید؟
دوستان منتظر پاسختونم
نمایندگی بانک

#بانک #خدمات_بانک #خدمات_الکترونیکی
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
prober
منظورتون چیه؟ یعنی به جای دستگاه ATM می خواین کار کنید ببخشید اینجوری میگم آخه فکر نکنم اصلا انجام امور محرمانه اشخاص دیگه قانونا صحیح باشه. مگر اینکه کارتون آموزش به افراد در این خصوص باشه.
کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation
رضا پدرام
فکر کنم بتونید شرکت PSP مثل به پرداخت و .. ثبت کنید، اما باقیشو مثل کارت به کارت به صورت آنلاین ندیدم
احسان امجدی
برای بحث پرداخت الکترونیک باید شرکت PSP باشید که هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ اعتباری سطح خودشو میطلبه. بحث انتقال وجه هم که در حوزه پرداخت الکترونیک نمیگنجه و صرفا محدود به بانک ها هستش.
"من" ی وجود ندارد؛ دنیا با "ما" ساخته می‌شود.
فراسورس
خوب چجوری میتونم با بانک ها همکاری کنم؟
احسان امجدی
کلا اگه میخواید در زمینه پرداخت الکترونیک با بانک ها همکاری کنید یا زیر شاخه ای از بانک مرکزی باشید، باید تبدیل به یک شرکت PSP بشید. بحث مجوز ها و کارهاش هم به شاپرک مربوط میشه که مسئول انجام پرداخت های الکترونیک از طرف بانک مرکزی هستش. بعدش باید برید با بانک های مختلف در زمینه این خدمات به توافق برسید.. که البته همه این ها مستلزم وجود شرکتی معتبر و خوشنام با توان مالی بسیار بالاست.
"من" ی وجود ندارد؛ دنیا با "ما" ساخته می‌شود.
محمد طارمی
سلام
دوستا عزیز کلا تو ایران ۱۱ یا ۱۲ تا psp
داریم و خیلی از مقامات کشور خودمون هم از نمایند تا به بالا....دنبال اینن که psp داشته باشند ولی مراحل فوق العاده سختی داره که کار افراد عادی نیست.اگر بود تا الان از من و شما زرنگتراش این کار رو کرده بودن.
البته باید ببخشید که صریح صحبت میکنم ولی واقعیتیه.
ولی شما میتونید تو بحث نرم افزاری ی جورایی بصورت زیر شاخه ای با سداد یا به پرداخت همکاری داشته باشید. مثلا اونا ی نرم افزار برای موبایل یا ارتباط با مشتری بخوان و شما براشون بنویسید.که مستلزم داشتن رابطی بانفوذ است. و همینطور پشتوانه مالی محکم.
در یکی از بانک های مهم کشور اگر سرورهاشون Down بشه ،دقیقه ای ۱۷ میلیون تومن بانک از اون شرکت خسارت میگیره.البته پارسال ۸ میلیون تومن بود ولی امسال شد ۱۷ میلیون حالا شما حساب کن که اگه سرورها به مدت ۳۰ دقیقه down بشه باید اون شرکت چه مبلغی رو بابت خسارت پرداخت کنه؟؟؟؟؟؟
متخصص SQL Server در مباحث: Design & Implement T-SQL Administration Performance&Tuning
فراسورس
دوستان من روزی 100قبض برام میاد میخام یه سایت داشته باشم بهتره بگم یه پرتال داشته باشم که بتونم باهاش قبض هاروپرداخت کنم وحداقل ازهرفیش 500تومان کارمزدی برام باشه ؟دوستان راهنمایی کنن؟
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....