در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

Amir007

راهنمایی برای شروع شبکه از ابتدا

روزتون بخیر من یه جوان 21 سالم ، به شبکه خیلی علاقه دارم فقط بخاطر شرایط کاریم نمی تونم تو دوره های حضوری شرکت کنم. شروع یادگیری شبکه بخاطر پیچیدگی که داره یه کمی سخته اساتید محترم هم که بخاطر تو شرایط حرفه ای کار می کنن ما مبتدی ها خیلی نمی تونیم درکشون کنیم واسه همین دنبال علاقه مندان مبتی هستم که تازه شبکه رو شروع کردن می خوام یه جمع مبتدی تشکیل بدیم . مبتدی ها یه کمی بهتر می تونن شرایط خودشون رو درک کنن .

#چگونه_شبکه_را_ارزان_یاد_بگیریم #چطور_شبکه_را_بخوانم #چطور_شبکه_را_ادامه_دهم #شبکه_را_از_کجا_شروع_کنم؟ #شبکه_رو_از_کجا_شروع_کنم_؟
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

دوست عزیز کسی نمیاد همه چیز برات توضیح بده خودت باید بری دنبالش توی سایت هم خیلی در مورد این موضوع بحث شده در ضمن اینجااساتید زیادی داره که میتونن به من و تو که مبتدی هستیم درس بدن سوالاتت بپرس حتما راهنماییت میکنن لینکهای زیر رو هم یه نگاه بنداز خیلی برای شروع کار کمکت میکنن "حتما با دقت بخون"

شبکه رو از کجا شروع کنم ؟

راهنمایی در باره شروع شبکه

شروع یادگیری شبکه بصورت حرفه ای

Amir007

خوب اومدن من به اینجا واسه استفاده از تجربیات و علم اساتید محترم بوده . قسط من از این پیشنهاد فقط برای یک همبستگی بیشتر و شکل دادن و جامع کردن آموزش بود .

منظور من این بود که با توجه به لینک هایی که در بالا معرفی کردم شما اول مسیرت انتخاب بکن بعد قدم به قدم برو سمت هدفت هرجا هم که مشکلی داشتی و یا به مطلب نا مفهومی بر خوردی اینجا مطرح بکن(قبلش حتمادر سایت جستجو بکن) حتما به جوابت میرسی

موفق باشید . . .

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....