در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

poneh35

معرفی تکنولوژی های جدید مورد استفاده در مکان های دولتی

سلام میخواستم اگه کسی از تکنولوژی های جدیدی که به صورت عملی در هر زمینه ای از کامپیوتر و فناوری میشه در مکان های دولتی یا خصوصی،شرکت ها و ... بشه پیاده سازی کرد اطلاع رسانی کنه که بقیه هم استفاده کنن یا اگه کسی سایتی سراغ داره که در این زمینه بتونه کمک کنه که بتونیم غیر از طرح سوالاتمون ،خودمونو آپدیت هم بکنیم مطرح کنه ممنون میشم ، ممنون از همه

#تکنولوژی_های_روز_دنیا_در_شبکه #چگونه_در_شبکه_حرفه_ای_شویم #بحث_های_حرفه_ای_در_خصوص_شبکه #معرفی_جدیدترین_تکنولوژی_های_شبکه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری

دوست عزیز این وب سایت در خصوص تکنولوژی ها و موارد استفادش هم بحث می کنه و هم کلی مقاله داره ، تصورتون اشتباه هست که فقط سئوال در این وب سایت هست ، به هر حال وب سایت خوب فارسی که در خصوص این تکنولوژی ها بخام معرفی کنم با توجه به مواردی که شما میگید در حال حاضر وجود نداره ، منبع اصلی میخاین می تونید به وب سایت های زیر مراجعه کنید همشون قسمت Articles دارند :

www.microsoft.com
www.vmware.com
www.cisco.com
www.techrepublic.com
www.techtarget.com
www.windowsnetworking.com
www.windowssecurity.com
www.windowsitpro.com
www.allcomputers.us
www.informit.com
www.tomsitpro.com
www.technewsworld.com
and so on ...

ITPRO باشید

توسینسو دنیا رو متحول میکنه اگر تو هم عضو گروهش باشی ... برای همکاری به من پیام بده ....
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....