poya_kian

نیاز به مشورت

سلام

ببخشید من سوالم فنی نیست

من توی ی شرکت خصوصی کار میکنم که چنتا مشتری داره که کار شبکه اون بطور کامل توسط شرکت ما انجام شده و در حال حاضر پشتیبان اونها هستیم

من هم در سمت کلاینت کار میکنم ینی مسائل مربوط به سرور رو مدیر شبکه و مشکل کلاینت هارو من برطرف میکنم

مشکل من اینه مدیر ما خیلی ادرم بد اخلاقیه سر هر مسئله ای بد خلقی میکنه روی کیفیت کار وحشتناک حساسه

من نمیدونم چیکار کنم مشورت میخواستم میترسم بزنم بیرون کار پیدا نکنم با سختی اومدم اینجا شهرستانیم هستم

یسری دوستام که خیلی وقته تهران هستن میگن اینجا محیط کاری همینطوره همجا مدیرا اینطورین...بنظر شما من الان باید چیکار کنم

ببخشید که سوالم غیر فنی بود

#چگونه_در_کار_موفق_باشم #موفقیت_در_کار #نوع_برخورد_با_مدیر_شرکت #مشورت_در_کار
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
KIA ADMIN

سلام

مدیرا همه همینن مدارا کن داداش

رضا پدرام

نظربنده اینه که برای کسب تجربه تن دادن به بعضی موارد اجتناب ناپذیره، وقتی به جایگاه قابل قبولی از نظر فنی و تجربی در حوزه کاریتون رسیدید این شما هستید که باید ها و نباید ها و شرایط رو تعیین میکنید، مواردی که دوستان بنده از پایین ترین مرحله کاری help desk و پسیو شروع کردن والان هر کدوم مدیر قسمتشون یا مشاور شرکتشون شدن کم نیستند، مهم دانش افزایی و کسب تجربه در هر مرحله ای است. همیشه در هر شغلی میتوان بهترین بود و بهترینها (در هر شغلی حتی نظافت) جایگاه مناسبی از نظر اجتماعی و مادی خواهند داشت، اما اگر کارتون طوریه که امکان افزایش تجربه و یا وقت مطالعه در خارج از ساعات کاری رو هم ازتون میگیره اول یه کار بهتر پیدا کنید بعد جا به جا شید

مرتضی رحیمی

دوست عزیز به نظر من از این موقعیت نهایت استفاده رو ببر.خیلی خوبه که مدیریت روی کیفیت کارش حساس هستش.این باعث میشه شما هم در آینده در مورد کارت مسئولیت پذیر باشی.

ضمن اینه که به نظر من جایگاه خودت رو بشناس.ببخشید اینطوری میگم ، ولی ایشون همسر شما نیست که بخوای در مورد بدخلقیش ناراحت بشی یا نشی.اگر توهین بهت میشه ، بحثش فرق میکنه.ولی اگه فقط بدخلق هستش ، این یه مسئله شخصیشه و شما نباید اصلا بهش فکر کنی.

همه چیز را ، همه کس داند...
prober

در تکمیل فرمایشات دوستان ، اگه فکر می کنی علم و تجربه ای که به دست میاری می چربه تحمل کن. همیشه اولش بیشتر سخته و این سختی طببیعیه. اگه تا به حال مدیر بالا سرت نداشتی باز بیشتر سخته ولی سعی کن به مدیرت با وجود بدخلقی هاش احترام بذاری و اهمیت دادن به حرف های مدیر یکی از جنبه های مهم این احترام هست . باهاش لج نکن . سعی کن توی کارهات باهاش هماهنگ کنی. مثلا برای ورود و خروجت از محل کار ازش کسب اجازه کن. مشکلاتت رو با باهاش درمیون بذار. بعضی وقت ها ما پیشاپیش در مورد آدما قضاوت می کنیم و مثلا میگیم مطمئنم می دونه مشکل منو اما داره با من لج می کنه در حالی که تا شما رسما مشکلتون رو بیان نکرده باشید شاید واقعا طرف مقابل به درک لازم نرسیده باشه.

کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation
علی زوار

بسمه تعالی

شما اگر در شغلتان پیشرفت کنید در آینده بجای یک مدیر با چندین مدیر باید تعامل کنید پس در این مرحله از کارتان از لحاظ برخوردهای اجتماعی و تجربه های فنی برای آینده تجربه کسب کنید و برای پیشرفت تمام سختیها را با تمام قوا باید تحمل کنید.

و نکته مهم دیگر اینکه وضع بازار کار خیلی خوب نیست .

موفق باشی.

اللهم صل علی محمد وآل محمد
poya_kian

ممنونم از راهنمایی هاتون

با حرفای شما انگیزم برای موندن خیلی زیاد شد

میمونم و کار میکنم تا موفق بشم...

بدترین چیز داشتن مدیر بد اخلاق من جات باشم میزنم بیرون ... من تجربه چنین ادمایی رو دارم مدام با استرس و نگرانی روز و شبت میگذره ...

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....