سیدرضا بازیار

چرا امید کردستانی مدیر گوگل شد؟

من درمورد امید کردستانی تحقیق کردم و اطلاعاتی دست و پا شکسته به دست آوردم

درسته ایشان در دانشگاه خارجی درس خواندند. اما فکر نمیکنم از نظر علمی از سایر اساتید در ایران بهتر باشن (یه جورایی اونا رو برابر میدونم)

اصلا حرفه ایشان چی بوده؟

پس دلیل این که مدیر شرکت گوگل شد چی بود؟

شرکت گوگل همیشه ثابت کرده که از ایرانی ها خوشش نمیاد و ایرانی ها رو تحریم میکنه و حتی به دین ما بسیار توهین میکنه چرا این ایرانی رو مدیر شرکتش کرده؟ چرا سایر ایرانی ها رو مدیر نکرده؟؟؟

میشه یکی من رو قانع کنه؟

#مدیر_ایرانی_در_گوگل #مدیر_گوگل #امید_کردستانی
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
mroveis

سلام

دوست عزیز چرا فکر می کنید شرکت گوگل با ایرانیها پدر کشتگی داره ؟؟؟ پس با خارجیا بخصوص آمریکاییها اصلا کار نکردید.

اگر اونها با ما پدر کشتگی داشتند اینهمه بچه های نخبه ما را جذب نمی کردند ؟!

به نظر من هر شرکتی در هر کجای دنیا پیروی سیاستهای کلی خودش و کشورش می باشد مهم اینه که هر سازمانی بتونه بر اساس قانون منافع خودش رو تامین کنه فعلا شرایط به این صورته که دسترسی ما ایرانیها به سرویسهای گوگل محدود ولی خوده ایرانیها رو اگر تحقیق کنید توی گوگل بسیار فعال هستند . سمتهای بسیار مهمی رو دارند.

کاملا صحبت شما رو در خصوص بچه های ایرانی قبول دارم ولی همین بچه ها توانا و قدرتمند وقتی میرن اونجا تازه یاد می گیرند که چطوری باید کار کرد؟

یا حق

LPIC-1, LPIC-2, SUSE, Linux Plus, Network Plus, A Plus, MCSE , 2012, MCITP, CCNA, Exchange Server
مجتبی کریمی

بحث مدیریت با دانش تخصصی در زمینه علوم کامپیوتر فرق می کنه. بسیاری هستند که دانش زیادی دارند ولی در مدیریت موفق نیستند. احتمالا اقای کردستانی علاوه بر دانش تخصصی در مدیریت هم حرف هایی بسیاری برای گفتن دارند.

حسین احمدی

اولاً یک نکته رو بگم، تمام شرکت های فناوری اطلاعات بزرگ دنیا از وزارت خزانه داری آمریکا پیروی میکنند، سیاست های هر کشوری مشخص کننده شیوه فعالیت شرکت های تابعه اون کشور هستند. برای مثال، داخل ایران هیچ شرکتی اجازه همکاری یا فعالیت با رژیم اسراییل رو داره؟ صد در صد خیر، چون سیاست های کشور ما این اجازه رو نمیده. صد در صد شرکت های بزرگ فناوری مثل گوگل، مایکروسافت یا اپل، تابع سیاست های کشور آمریکا هستند، پس این موضوع کاملاً مشخه. اما در مورد آقای امید کردستانی. ایشون مدتی از شرکت گوگل دور بود و تو این همین مدت آمار سود شرکت گوگل کاهش محسوسی داشت. همانطور که میدونید آقای کردستانی مدیر ارشد بازاریابی بین المللی گوگل بودن. اما بعد از بازگشت ایشون دوباره روند سود دهی شرکت گوگل رو به رشد شد. همه شرکت های دنیا دنبال نیروهای بااستعداد هستند و برای این جذب نیروهای مدنظرشون هر کاری می کنند. برای مثال، جانی آو که مدیر طراحی صنعتی شرکت اپل هست واقعاً ذهن خلاقی داره و خیلی ها طراحی های گوشی های اپل و سیستم IOS رو مدیون همین شخص میدونند و در ضمن بالاترین حقوق شرکت اپل به همراه مزایا بعد از تیم کوک متعلق به جانی آو هست. هر کسی، هر جای دنیا میتونه به جاهای خیلی خوب برسه. به شرط اینکه برای هدفش تلاش کنه.

لطفاً سوال خود را در انجمن مطرح کنید، به سوالات در پیام خصوصی پاسخ داده نخواهد شد
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....