شكوفه

فيلم هاي آموزشي به چه فرمتي هستند ؟

سلام .

فيلم هاي آموزشي كه روي سايت قرار مي گيرند به چه فرمتي هستند ؟

چطور ميشه اونها را دانلود كرد ؟

فيلم هاي آموزشي به چه فرمتي هستند ؟

#فرمت_فيلم_هاي_آموزشي #فيلم_آموزشي #فرمت_فيلم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
میلاد اسحاقی

سلام دوست عزیز ، فایل ها با فرمت MP4 هستند و شما میتوانید از نرم افزار هایی مثل IDM برای دانلود استفاده کرد

همیشه فاصله ای هست ، دچار باید بود
فرهاد خانلری

یک سری از ویدئو ها رایگان عرضه میشوند و یک سری دیگه هزینه داره که این موضوع در همون پست کاملاً قابل رویت هست اگر رایگان باشن میتونید ببینید روی Play کلیک کنید و ببینید یا IDM داشته باشید و دانلود کنید یا روی فیلم راسن کلیک کنید و Save as رو بزنید ولی اگر پولی باشن ابتدا باید هزینه رو پرداخت کنید سپس اقدام به دیدن یا دانلود اون فیلم کنید.

فرمت فیلم ها میتونه متفاوت باشه هرچند ما توصیه میکنیم کاربران ویدئو ها رو MP4 تولید کنند.

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .

در تکمیل صحبت دوستان باید نرم افزار flash player هم برای مرورگرتون نصب باشه تا امکان دیدن ویدیوها را داشته باشید

کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
شكوفه

ولي هر دو تا فيلمي كه من مي خواستم دانلود كنم رايگان بودش .

يكيش آموزش خود شما بود آقاي قنبري . عكسي كه گذاشتم هم ،‌از همونه .

flash playe بايد آخرين ورژنش نصب باشه ؟

پرسيدن عيب نيست ، ندانستن عيب است ...... زكات علم ، آموزش آن است .
شكوفه

نرم افزار IDM‌ رو من نداشتم تا حالا . روش كار باهاش چطوريه ؟

فرهاد خانلری

دوست عزیز هیچگونه مشکلی در قسمت ویدئو ها نداریم و قسمت پخش ویدئو با استاندارد HTML نوشته شده در مورد Flash Player نسبت به نوع مرورگرتون میتونید نسخه 11 رو دانلود و نصب کنید.

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
حسین احمدی

برای دیدن فیلم های آموزشی حتماً باید آخرین نسخه یکی از مرورگرها روی سیستمتون نصب باشه. پخش کننده ویدیو در سایت از تگ video که در HTML5 موجوده استفاده می کنه و تنها مرورگرهای جدید ازش پشتیبانی می کنند.

لطفاً سوال خود را در انجمن مطرح کنید، به سوالات در پیام خصوصی پاسخ داده نخواهد شد
شكوفه

من آخرين ورژن flash player ‌و آخرين ورژن فايرفاكس رو روي سيستمم نصب كردم . باز همين مشكل هست .

مرورگر Chrome را نصب کنید ببینید با اونم همین مشکل را دارید؟

کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
شكوفه

با كروم مشكلم حل شد .

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....