در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

setareh9821

تاثیر توافق هسته ایی بر رفع تحریم IT

به نظرتون با توافق هسته ایی صورت گرفته آیا رفع تحریم ها حوزه IT هم شامل می شود مثلا برگذاری امتحانات بین المللی سیسکو و مایکروسافت در ایران امکان پذیر می شود ؟ تحریم ایران برای شرکت های IT در امریکا مانند تویتر گوگل و ... به کدام علت است و در چه صورت برطرف می شوند ؟

#توافق_هسته_ایی #گوگل #فناوری_اطلاعات #تحریم #مایکروسافت_امتحانات
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
میلاد اسحاقی

این نکته خیلی مهمی است و اینکه اگر این اتفاق بیوفته قطعا خیلی اتفاقات دیگر هم برای ساختار آیتی رخ خواهد داد !! شاید آرزوی کپی رایت هم سرانجامی داشته باشه ! به هر حال فکر میکنم این اتفاقات اگر هم رخ بده قطعا زمان بر خواهد بود و شاید هم مخالفان داخلی را هم در پی داشته باشه !! به شخصه امیدوارم ولی اطلاعات دقیقی در مورد این موضوع ندارم !

همینکه استور ها باز بشوند و ورود کالا ها و گجت های آیتی بدون واسطه اتفاق بیوفته خودش دنیایی ارزش داره !

همیشه فاصله ای هست ، دچار باید بود

اگه تحریم ها برداشته بشه کلا بحث اقتصاد راه میفته و راه اندازی بخش های جدید و رونق اونا ، نیاز به تجهیزات و سرویس های جدید توی زمینه شبکه و کامپیوتر داره و این خودش باعث رونق بازار IT میشه

کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
احسان امجدی

البته تا جایی که من میدونم فقط تحریم های مربوط به بحث هسته ای برداشته میشه که شامل تحریم های شورای امنیت، آمریکا و اروپا هستش. اگه تحریم هایی که شما گفتید هم در این عنوان خاص بر ایران اعمال شده باشه، قطعا باید برداشته بشن. بهرحال رفع تحریم ها در حوزه IT میتونه دریچه جدیدی رو برای فعالین در این زمینه باز کنه

"من" ی وجود ندارد؛ دنیا با "ما" ساخته می‌شود.
کوروش

تحریم ها برداشته بشه برای دوستانی که هاستینگ سرور اختصاصی کار میکنند واسطه ها برداشته میشه! حساب های ارزی میشه ایجاد کرد

به قول دوستان کپی رایت رو اجتمالا باید حفظ کرد و. البته از این مردم بعید هست....

بازار های ای تی بیرون ازکشور به داخل کشور میان

و...

محمد نصیری

من فقط این رو بگم که خود نمایندگی VUE که برگزاری امتحانات بین المللی رو بر عهده داره که شامل مایکروسافت و سیسکو و ... میشه اعلام کرده بلافاصله بعد از اینکه تحریم ها برداشته شدن برگزاری آزمون ها در ایران رو شروع می کنه از طرفی من بیشتر امیدم به قانون کپی رایت هست که اعمال بشه و قوانین WTO اجرایی بشه تو کشورمون ، شاید بعضیا بگن خوب نیست ما داریم از نرم افزار رایگان استفاده می کنیم ولی خوب متوجه هم باشید که به همین دلیل هم هست که حقوق شما اینقدر پایین میاد ... ارزش کار شما فعلا برابر با همون ماست Seven و ویندوز Seven هست که ماست 5 هزار تومن و ویندوز Seven هزار تومن هست ... اینها همش تاثیر داره ... یه شایعاتی هست که نمایندگی مایکروسافت در تهران داره راه انداری میشه که خیلی خوبه امیدوارم زودتر راه اندازی بشه ... مهمترین چیز کپی رایت هست ... کپی رایت و باز هم میگم کپی رایت ...

توسینسو دنیا رو متحول میکنه اگر تو هم عضو گروهش باشی ... برای همکاری به من پیام بده ....

دلار پایین نمیاد. تحریم های بانکی هم برداشته نمیشه!

فقط ممکنه برخی از شرکت ها نمایندگیشون به ایران بیاد (فکر کنم شرکت اپل هم جزء اونا باشه) که هیچ فرقی به حال ما نمیکنه. فقط ممکنه اون شرکت ها از ایرانی ها دزدی هم یاد بگیرن...

به هر حال هیچ اتفاق خاصی تا الآن رخ نداده...

chekhov

"من فقط این رو بگم که خود نمایندگی VUE که برگزاری امتحانات بین المللی رو بر عهده داره که شامل مایکروسافت و سیسکو و ... میشه اعلام کرده بلافاصله بعد از اینکه تحریم ها برداشته شدن برگزاری آزمون ها در ایران رو شروع می کنه"

سلام آیا منظورتون همین تحریم هایی که قراره برداشته بشه است؟ چون ما یک سری هم تحریم داریم که متعلق به خود آمریکاست و ریشه در ماجرای گرونگیری سفارت آمریکا در ایران داره و هر ساله توسط رییس جمهور آمریکا تمدید می شود، به هر حال امیدوارم خبر خوشی در این رابطه بشنویم. به شخصه چون خبرهایی از برداشته شدن تحریم های شرکت هایی چون اپل و مک دونالد می شنویم امیدوارم که شامل شرکت های سیسکو و مایکروسافت هم بشود. هر چند که اصلی ترین اتفاق همان تصویب قانون کپی رایت در کشور است که امیدوارم که این امر ممکن شود

محمد نصیری

دوست عزیز من حرفی نمیزنم که براش سندی نداشته باشم ، ما الان حدودا سه تا جلسه با مسئولین VUE و دوستان داشتیم که خودشون این رو اعلام کردن نه اینکه به همه گفته باشن ، در جلسه ای که با ما داشتن عنوان کردند که به محض اینکه تحریم ها برداشته بشه در ایران شروع به کار می کنن ، ما بعد از اینکه دیگه نشد از طریق Prometric امتحانات بین المللی رو برگزار کنیم که اون هم به نوعی غیر مجاز بود شروع به مذاکره با VUE کردیم ، مسئولین این مرکز آزمون ماه پیش تشریف آوردند ایران و صحبت کردیم در این خصوص ، البته کاملا به این موارد امیدوار هستیم ، هیچ چیزی قابل پیشبینی نیست.

توسینسو دنیا رو متحول میکنه اگر تو هم عضو گروهش باشی ... برای همکاری به من پیام بده ....

مگه مقام شما چیه که تونستید با اونا جلسه بزارید؟؟؟

چرا با شما جلسه گذاشتن؟

setareh9821

آنطور که تحقیق کردم تحریم های شرکت مایکروسافت و سیسکو و شرکت های IT امریکایی و فیلیترینگ آی پی ایرانی مربوط به بخش تحریم های حمایت از تروریسم از نظر دولت امریکا و شامل 5 کشور ایران سوریه کوبا سودان و کره شمالی میشه من یادمه زمان دولت آقای خاتمی هم این تحریم ها برقرار بود بعید میدونم با توافق هسته ایی صورت گرفته این بخش از تحریم ها برداشته بشن و بعضی از تحریم های امریکا باقی می مونه البته به طور دقیق اطلاع ندارم امیدوارم واقعا شاهد تحولی در IT باشیم همانطور که دوستان فرمودند هیچ چیز قابل پیش بینی نیست

سلام

آقای نصیری مزاکراتتون در رابطه با آزمون های بین المللی به نتیجه ای نرسید؟؟

الان که تحریم ها برداشته شده صحبت تازه ای نشده آیا؟

مدرس دوره های جونیپر سایت توسینسو ***https://mOmidian.ir***
محمد نصیری

خیر هنوز خبری نیست اگر بشود اعلان میزنیم حتما

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....