arkanet

اشتراک گذاری تجارت در خصوص روتینگ و تانلینگ در روترهای میکروتیک

سلام مهندسین عزیز، من در نظر دارم یکسری از تجربیات خودم در زمینه کار با روتر های میکروتیک و به اشتراک قرار بدم

1-میخام یکسری آموزش تصویری از نحوه بعضی کانفیگ ها قرار بدم

2-میخام یکسری از پروتکل های تانلنیگ و نحوه ایجاد پالیسی های مفید روی شبکه تانل رو بگم

3-انواع هات اسپاد و ... میخام بکشم به اینجا

میخام ازتون خواهش کنم شما هم راهنمایی کنید و مشوق من و دوستان دیگه که اینجا قراره آموزش قرار بدن رو باشید. با تشکر...

اول از همه هم خودم با یک توضیحات کوچیک درباره روتر های میکروتیک و نحوه آی پی دادن به آن از طریق وینباکس و همچنین شل را توضیح میدم ( در پست بعدی) موافقید؟؟؟؟؟

#مشکل_راه_اندازی_vpn_در_میکروتیک #آموزش_میکروتیک_دوره_mtcna #روتینگ_میکروتیک #آموزش_میکروتیک #مشکلات_استفاده_از_میکروتیک #آموزش_mikrotik #تانل_میکروتیک
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
فرهاد خانلری

دوست عزیز ابتدا قوانین و مقررات سایت رو حتماً مطالعه کنید سپس اقدام به درج آموزش هاتون کنید نیازی نبود ایجاد بحث کنید و نظر دوستان رو بپرسید.

موفق باشید.

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
arkanet

فکر نکنم قرار دادن آموزش قوانین خاصصی داشته باشه، چون اسمه تانلنیگ اومد توش گفتید قوانین و مطالعه کنم؟

این تانلینگ ممکنه هرچیزی باشه، IPIP , IPIG , GRETunnel یا هر چیزه دیگه ای و اصلا نیازی نمیدونم نگران باشم، حالا در هرصورت ممنون از راهنماییتون

ببینید آموزشی که بنده گفتم یک مورد نیست که بخوام خودم بگم، اگه این تاپیک و زدم بابت این هست که دوستانی که میخوان کمکم کنن اعلام کنن تا باهم شروع به کار کنیم

آرکانت - سرور مجازی آلمان،آمریکا،ایران و انگلیس کانفیگ رایگان - منابع اختصاصی نماد اعتماد الکترونیک www.arka24.com
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....