jamalmansouri

مشکل در راه اندازی اکانتینگ سیب و میکروتیک

بنده یک سایت طراحی کردم با دامنه a-uast.ac.ir و میخام یک شبکه طبق شکل زیر راه اندازی کنم ، بنده سرور سیب باآی پی 192.168.0.10 راه اندازی نمودم حالا میخام میکروتیک رو اینترنت دار کنم و به کاربران آی پی 192.165.1.1 تا 192.165.1.50 اختصاص بدم درمیکروتیک ، ویک هات اسپات راه اندازی کنم ورادیوس میکروتیک رو به سیب ربط بدم ، حالا که کاراکانتینگ تموم شد میخام دانشجوا بازدن آدرس accounting.a-uast.ac.ir صفحه سیب روبه صورت انلاین بیاره ممنون میشم ، منو دراین زمینه راهنمایی بفرمایید؟

مشکل در راه اندازی اکانتینگ سیب و میکروتیک

#مشکل_در_اکانتینگ_سیب #مشکل_در_راه_اندازی_اکانتینگ_شبکه #ترکیب_اکانتینگ_سیب_و_میکروتیک #مشکل_در_راه_اندازی_اکانتینگ_سیب #راه_اندازی_شبکه #پیکربندی_اکانتینگ_سیب_و_میکروتیک #اکانتینگ_سیب
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
مجتبی کریمی

در DNS Server ( اگه Windows Server یا Linux دارید) یک A Record برای سایت تون در Zone مروبطه بسازید و یا اگر از میکروتیک به عنوان DNS استفاده می کنید در بخش DNS این A Record رو بسازید یا دستوری با Syntax زیر وارد کنید:

ip dns static> add name www.example.com address=10.0.0.1

روی روتر هم باید Port Forwarding انجام بدید که بگید اگر درخواستی با شماره پورت 80 اومد به Web Server تون منتقل بشه. Syntax اش به صورت زیرهست:

/ip firewall nat add chain=dstnat dst-address=69.69.69.69 protocol=tcp dst-port=5900 \
    action=dst-nat to-addresses=192.168.1.101 to-ports=5900
jamalmansouri

ممنون وسپاسگزارم ازجناب اقای mk94 دوست گرامی متاسفانه من چیزی از پاسخ شما دریافت نکردم ممنون میشم اینو به صورت گرافیکی وواضح تر توضیح بدید؟

بیایید برنامه نویسی را عمری دوباره ببخشیم
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....