در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

new user

اهمیت داشتن مدرک بین المللی شبکه برای بازار کار

سلام به همگی ، دوستان آیا داشتن مدرک بین المللی شبکه در ایران اهمیت دارد ؟ بنده دوره های MCSE 2012 - CEH- Security-CCNA را رفتم. به نظر شما ارزش دارد که هزینه کنم و مدرک بین المللی آنها را بگیرم؟اگر آره ، چطور باید بگیرم . شنیدم که بخاطر تحریم دیگر از ایرانی ها امتحان نمیگیرند

#مدرک_بین_المللی #چگونگی_دریافت_مدارک_بین_المللی_شبکه #مجوز_اعطای_مدرک_بین_المللی_شبکه #اهمیت_مدارک_بین_المللی_شبکه_در_کاریابی #مدارک_بین_المللی #مدارک_بین_المللی_شبکه #مدرک_بین_المللی_میکروتیک #آشنایی_با_مدارک_بین_المللی_شبکه #دوره__بین_المللی
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
network1991

دوست عزیر اگه قصدداری که خارج از ایران کارکنی باید مدارک بین المللی رو بگیری ولی اگه قراره تو ایران بری سرکار لزومی نداره که ایقد خرج کنی و بخای مدرک بین المللی داشته باشی....

این پست توسط UNITY در تاریخ جمعه, 12 تیر 1394 حذف شده است.

دلیل: این پست ارتباطی به موضوع سوال ندارد

پیمان کیائی

شما در خارج از کشور هم خیلی به مدرکش نیاز ندارین و بیشتر به علم و آگاهی شما اهمیت میدن. ولی داشتنش تاثیر خوبی داره.

به این متن آگهی کار در خارج کشور توجه کنید ببینید زده که داشتن مدرک نیازی نیست ولی اگر داشته باشی به عنوان یه پوینت مثبت در نظر گرفته میشه

اگهی کار

Before you judge, try to listen patiently
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....