امین گیلانمراد

ITMan های بیچاره

سلام نمیدونم جای این نوشته اینجاست یا نه اما سعی کردم از یکی از مدیران انجمن و باسوادایی که همیشه هستن و جواب میدن بپرسم دستم بهشون نرسید
واقعا شما همکارای عزیز چطوری وقتتون رو زمان بندی میکنید ؟
من تو یه شرکتی مدیر شبکه هستم و خوب هرچی میرم جلوتر میبینم کمتر بلدم هرچیم میخوام بخونم بازم وقت کم میارم
مطالعه آزاد و فیلم های روزو که اصلا بیخیال
یک نگاه کوچیک به اخبار کنیم
میکروتیک، سیسکو، ماکروسافت، لینوکس، مجازی سازی، نرم افزارای مختلف و .... که خودتون استادید مباحث تکنولوژی و سخت افزار هم که جای خود که هیچوقت فک نمیکنم روش مسلط بشم
واقعا چی کار میکنید شماها این همه بلدید ؟ آقای خانلری آقای unity و ...
بعد تازه میاین مقاله هم میزارید پستم جواب میدید سایتم دارید زبانتونم خوبه تازه تا حدیم باید الکترونیکو برق بدونید شما ها واقعی هستید یا من تنبلم ؟

+
+
علاوه بر اینها اطلاعات از بازار و قیمت های تجیزات شبکه و موبایل لپتاپم اضافه کنید
#مدیریت_زمان #آقای_خانلری
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
فرهاد خانلری
سلام و درود خدمت دوست عزیزم
اول از همه باید بگم خود من به شخصه کوچکترین شخص تو کل ITPRO هستم و در برابر استادان عزیزی چون محمد نصیری ملقب به unity و حسین احمدی (بنیان گذاران سایت) و آقایان صادقپور ، کیاستی ، اسحاقی ، شمس آبادی ، امجدی ، قنبری و بسیاری از دوستان دیگه ... درس پس میدیم علاقه باعث شده ما دور هم باشیم و با هم متحد بشیم و کار کنیم علاقه به ایرانمون علاقه به زبان فارسی مون علاقه به چیزی که متعلق هستیم بهش علاقه به این رشته پهناوری که خودتون هم بهش اشاره کردید و در این رشته نامتناهی هر چی بیشتر میخونی بیشتر میفهمی که هیچی بلد نیستی و البته این میتونه خوبی این رشته رو برسونه چون هیچوقت خسته نمیشی ازش و برات تکراری نمیشه و البته میتونه بدی باشه برای ما چون اگر به روز نباشیم منسوخ میشیم پس اینجا در itpro با هم دست به دست هم به روز میشیم و هر روز یاد میگیریم . به جمع ما خوش اومدی
ضمناً لینک هایی رو در رابطه با همین موضوع در ادامه اوردم ، جهت اطلاعات بیشتر.
خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
آقای خانلری شما خودتون تخصصتون چیه من هر از چند گاهی میبینم شما در هر زمینه ای پاسخگو هستید و جواب سوال ها رو میدید آخه چطوری ؟ چند ساله دارید کار میکنید ؟ واقعا برای من که نمیتونم هزینه کنم تو راه آموزش خیلی سخت وقتی این همه مطلب نخونده میبینم گیج میشم جز سر دارد چیزی برام باقی نمیمونه به شخصه 3 سال فقط کارم شبکست و برنامه نویسیو گذاشتم کنار که به شبکه برسم البته چند وقتی میبینم که چیزی بلد نیستم؟
شما چیا بلدید به نظرتون فقط با کلاس ها میشه حرفه ای شد ؟ جایو میشناسید که بعد از مطالعه و حرفه ای شدن بشه مدارک رو با آزمون گرفت ؟ داخل ایران منظورم هستشا
gilanmorad.ir
yantorop
والا منم وفتی آقای خانلری را میبینم از خودم نا امید میشم دپرس میشم :D
میتونید بهشون بگید غول شبکه :D
برا خوده منم سوال اگه میتونید بیشتر توضیح بدید آقای خانلری چطوری به اینجا رسیدید؟؟؟ منم عاشق شبکه ام ولی عمرا در این حد باشم...
محمد نصیری
من که خودم رو تنبل می دونم هنوز استارتم نخورده !! در ضمن من یه نکته رو بگم در خصوص ITMAN های این وب سایت ، اینجوری که میگید ممکنه به خانومای وب سایت بر بخوره به هر حال فراموش نکنیم که این وب سایت با انرژی خانم ها قرباوی ، رمضانی ، حسین زاده ، مرشدی و ... شروع شد و هسته اصلیش روز اول خانوم ها بودند بنابراین بهتره ITWOMAN ها رو هم در این بین بگیم ... اگه بخام یه آدم پر انرژی تر و مصمم تر از خودم تو کار IT البته با احترام به آقایون وب سایت نام ببرم اون خانوم مهندس قرباوی هست که با وجود مشکلات بسیار زیاد باز هم تونسته به کارش ادامه بده ، ایشون مدتی در کنار ما نبودند و مجددا برگشتن و به امید خدا به تیم ITPRO دوباره ملحق شدند به همراه خانم رمضانی و خانم حسین زاده بنابراین این عزیزان رو هم فراموش نکنید. ... رمز کار ما هم فقط عادت کردن و اعتیاد به دانش هست ... همین
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
احسان امجدی
امین جان متاسفانه و یا خوشبختانه حوزه IT هم وسعت زیادی داره و هم عمق قابل توجهی. شاید در وهله اول اینطور به نظر بیاد که باید به تمام موضوعات این حوزه وسیع و عمیق مسلط باشیم. اما واقعا ناشدنی هستش. پس بهتره از همون اول شاخه و مسیر حرکت خودتو در زمینه IT مشخص کنی و اهمّ تلاشتو روی اون بذاری. در کنار این موضوع هم میتونی بسته به زمان و نیازی که داری، از چند و چون شاخه های دیگه هم مطلع بشی.
نگران نباش. اگه مسیرتو درست بری، هرچقدر که جلوتر بری، بیشتر متوجه میشی که باید از کدوم مسیر در حوزه IT حرکت خودتو پیش ببری.

مانا و موفق باشی.

"من" ی وجود ندارد؛ دنیا با "ما" ساخته می‌شود.
جسارت بنده رو ببخشید که در حضور اساتید این مطلب رو بیان میکنم، امین جان من و شما اومدیم تو این جمع که بپرسیم و بیاموزیم شما فرمودید 3 سال در حیطه شبکه فعالیت دارید مطمئن باشید روز به روز دانش IT شما رو به افزایش هست کافیه همیشه یک قدم به عقب برگردید. مطمئنا موردی بوده که دیروز بلد نبودید و امروز یادگرفتید و حتی فردا میتونید به کسی آموزش بدید. هیچ گاه در هیچ زمانی ناامید نشید اگر هر کدام از اساتید سایت مطلبی گذاشتند که شما کاملا ازون بی اطلاع بودید، چهره ناامیدی و یأس به خود نگیرید بلکه برعکس بسیار با شوق و اشتیاق مطلب رو مطالعه کنید و فرابگیرید و سعی کنید اون رو به دانش خود اضافه کنید "پرسش، کلید دانش است" و لذت ببرید ازین دریای مطالب بسیار مفید در زمینه IT. انشالله در تمام مراحل زندگی اللخصوص دانش شبکه و IT پیروز و موفق باشید.
امام محمد تقی (ع) فرمودند: تواضع و فروتني، زينت بخش علم و دانش است.
maheno
سلام.واقعا راست میگید که وقت کم می یارید برای آموزش و کار در این حوزه.من اتفاقی وارد این سایت شدم.همسر من هم it شرکت هست و همه کاری میکنه در این حوزه اما همش کمبود وقت داره و دنبال خریدن زمانه......
چه رشته ی سختی دارید شما
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....