محسن خدابنده اویلی

ویژگی های آدرس IP و معرفی انواع آن

سلام یه سوال داشتم ip خواص چیه و چند مدل داره؟ این سوال رو یکی از من پرسید منم رام سوال شد و دوست دارم یاد بگیرم ممنون

#آدرس_ip_خصوصی_و_عمومی #بررسی_مفاهيم_و_ويژگی_های_آدرس_دهی_IP #خصوصیات_آدرس_ip #آدرس_ip_چیست #انواع_آدرس_ip #ساختار_آدرس_ip #آدرس_ip_داینامیک_چیست #ویژگی_های_آدرس_ip #معرفی_انواع_آدرس_ip
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
حجت رستمی

منظور ip های رزرو شده میباشد مانند 127.0.0.1 که به ip loop back مشهوره و ازش برای تست تنظیمات کارت شبکه استفاده میشه یا ip 255.255.255.255 که برادکست نام داره و ازش برای ارسال پیامهای همگانی ، و ip 169.254.X.Y رنجی که کامپیوتر در صورتی که از admin ویا dhcp دارای ip نباشد از سیستم عامل میگیرد که به رنج APIPA معروف است و موارد دیگه از این دست که فقط برای کار خاصی کنار گذاشته شدند.

smile

لیست آی پی های رزرو شده:

Join Hands to Help Together
فرهاد خانلری
خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .

این پست توسط فرهاد خانلری در تاریخ چهارشنبه, 26 فروردین 1394 حذف شده است.

دلیل: برای تشکر از گزینه "پسندیدم" و برای انتخاب جواب قطعی از گزینه "انتخاب به عنوان جواب" استفاده نمایید.

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....