در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

rezadata

پیکر بندی اکسس پوینت datasheen w300r

دوستان بنده یک اکسس پوینت مدل datasheen w300r دارم

که به شبکه ای کابلی وصل هستش

اما مشکلی من اینه که تو برای وصل شدن به اینترنت حتما باید هر سیستم ای پی داشته باشه

من میخوام بدونم چطوری میشه تنظیماتی رو انجام داد که دیگر نیاز به وارد کردن ای پی به تمام دستگاه ای که با اکسس پوینت به شبکه وصل میشوند نباشه!

قابل ذکر است که امکان گذاشتن اینترنت بصورت داینامیک و استفاده از اینترنت وجود نداره و باید حتما توسط ای پی وصل بشه

من میخوام تنظیماتی انجام بشه و تمام سیستم های که از طریق اکسس پوینت به شبکه ای کابلی وصل میشن دیگر نیاز به وارد کردن ای پی اختصاصی نباشه.و به اینترنت وصل بشن

#پیکر_بندی_اکسس_پوینت #پیکر_بندی_اکسس_پوینت_datasheen_w300r
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
فرهاد خانلری

مگه Ap شما DHCP نداره؟

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
rezadata

بله داره اما شبکه داخلی ما که کابلی میباشد برای وصل شدن به اینترنت باید روی سیستم ای پی ادرس ست بشه و در قسمت default gateway ای پی ادرس سرورمون که روش اینترنت هست رو وارد کنیم تا به اینرنت وصل بشه.

حالا ما چطوری میتونیم کاری کنیم که برای وصل شدن با وای فا مثل گوشی نیاز به وارد کردن ای پی وdefault gateway نباشه و فقط یوزر و پسوردو وارد کنن تا به اینترنت وصل بشن؟

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....