در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

یوسف داسیار

ادامه راهم در بزرگ راه شبکه

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و متخصصم. بنده مدتی است که دوره MCITP 2008 خود را تموم کردم و به لطف خدا مدرکم رو از مایکروسافت گرفتم. الان از دوستان تقاضا دارم برادر کوچک تر خود را در ادامه راه شیرین شبکه راهنمایی بفرمایید. خودم به شدت به سیسکو علاقه دارم و تصمیم گرفتم که از مبحث مدیریت شبکه فعلا بیام بیرون و وارد بحث تخصصی تر طراحی و پیاده سازی زیرساخت ها بشم. در این زمینه از ویدئو های جهت ، یادگیری سیسکو استفاده و لذت وافری بردم و به شدت به طراحی شبکه علاقه مند شدم .

خواستم بدونم نظر دوستان در مورد ادامه راهم و انتخابم چیه. با تشکر از دوستان گرانقدر...

این سوال 2 پاسخ دارد.
#مراحل_آموزش_دوره_های_شبکه #خواندن_شبکه #آموزش_شبکه #معرفی_دوره_های_شبکه #مهمترین_مباحث_دوره_های_شبکه #چطور_شبکه_را_ادامه_دهم #دوره_های_تخصصی_شبکه #شروع_یادگیری_شبکه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
احسان امجدی

اولا بهت تبریک میگم برای ورود به دنیای شیرین شبکه. یوسف جان به نظر من در هر شاخه ای از شبکه که ادامه بدی، در صورتی که در کار خودت حرفه ای بشی، قطعا زمینه های کاری زیادی پیش روت قرار میگیره.تمام شاخه های شبکه خوب هستند و به نظر من این بستگی به علاقه هرکسی داره که به کدومش وارد بشه. شاخه زیر ساخت و سیسکو هم عالیه و زمینه های کاری زیادی داره.

"من" ی وجود ندارد؛ دنیا با "ما" ساخته می‌شود.
  • انتخاب شده به عنوان جواب توسط 1 نفر
یوسف داسیار

بسیار سپاس گذارم ازت احسان جان. واقعا دل گرمم کردی و منو بیشتر از پیش خواهان هدفم.بازم از نظر و پیشنهاد خوبت ممنونم...

وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد، بخاطر این است که شما چیز زیادی از آن نخواسته اید.
فرهاد خانلری

سلام و درورد خدمت دوست عزیز

احسان جان دقیقاً به خوب نکته ای اشاره کردند اول و آخرش شما هستید و باید نسبت به علاقه جلو برید.

من یه کلیتی رو خدمت شما عرض کنم در اکثر جاهایی که تو ایران کار شبکه انجام میدن اگر بخواهیم مقیاس بندی کنیم بازار کار برای شبکه مایکروسافتی از 100 درصد 70% هست و سهم سیسکو 30% هست البته شاید کمی تند رفته باشم ولی مطمئن باشید هر شرکتی یا هر سازمانی سیسکو کار نیاز نداره یعنی انقدر که مایکروسافت کار نیاز دارن سیسکو کار نیازشون نیست.

و پیشنهاد تمامی دوستان این هست که ابتدا مایکروسافت رو بخونید سپس سیسکو رو چون تو کشورمون ایران شما اگر این دو رو در کنار هم بلد باشید دیگه غمی ندارید چون هر جا که برید جای شما هست.

اما پیشنهاد من به شما اینه که لینک زیر رو باز کنید و تمامی لینک های داخلش رو مطالعه کنید حتماً راهتون رو میتونید مشخص کنید.

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
  • انتخاب شده به عنوان جواب توسط 1 نفر
یوسف داسیار

جناب آقای مهندس خانلری سلام. از محبت و راهنمایی دلسوزانه شما واقعا کمال تشکر را دارم. ممنونم از راهنمایی ارزشمند شما. با تشکر

وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد، بخاطر این است که شما چیز زیادی از آن نخواسته اید.

سلام عزیز

فقط دوره های سیسکو رو میخوای بری خیلی خیلی دقت کن کجا برای آموزش میری ،یک آموزشگاه شلوغ تر با استادای باتجربه و رزومه قوی تر ،هر استادیو قبول نکن ،حواست باشه تحت آموزش چه استادی قرار میگیری ، اگر هم میخوای self study یاد بگیری که خب بستگی به همت خودتون داره و اول و آخر باید به همین سلف استادی برگردید و بروز بشید

خب دوره سیسکو درسته کمی تخصصی تره اما سختی خاصی نداره ،البته خودم هم دوره ccna رو دارم میگذرونم تقریبا اواسط دوره به بالا هستم اما خب آدم باید دنبال این باشه که تمامی مباحث رو یاد بگیره چون گستردگی دارن این دوره ها

موفق باشید

یوسف داسیار

ممنونم محمدرضا جان. راستش فعلا میخوام Self Study بخونم ایشالله ببینم چی میشه. بازم ممنونم...

چه موضوعاتی در دوره CCNA باید آموزش داده شود ؟

این لینک بالا رو بخون شاید بدردت بخوره

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....