در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

امید محمدی

دلیل اشتباه باز کردن صفحات وب در گوگل کروم

سلام

چند وقتی بود که یکی از کلاینتها به مشکل عجیبی برخورده بود.قضیه از این قرار بود که وقتی کاربر آدرس یک صفحه را در کروم وارد میکرد، یا صفحه باز نمیشد یا اینکه یه صفحه دیگه ای که قبلا" ازش استفاده میکرد باز میشد. راه حلهای زیادی رو تست کردم ،آخرش اینکه کروم باید ریست بشه تا مشکل حل بشه.

ولی این مشکل هنوز هر چند روز برای اون کاربر خاص اتفاق می افته..

علت رو نمیدونم ولی یکم توضیح لازمه تا شما هم بدونین..

کلاینت در شبکه دامین هست.

آخرین ورژن کروم رو سیستم نصب شده.

کاربر همیشه از کندی سرعت اینترنتش گلایه داره.

یوزر کاربر رو در اکتیو دایرکتری نگاه کردم ،مشکلی نداشت.

سرعت اینترنتش که به نظر من مشکلی نداره ،احتمال اینه که زیاد حساس شده

چند وقت پیش ،چند تا از کلاینتها این مشکل واسشون پیش اومد که با ریست کردن TMG مشکل حل شد ولی این کلاینت خاص باید حتما" کروم ریست بشه.

اگه موردی به ذهن دوستان میرسه ،ممنون میشم راهنمائیم کنید.

متشکرم

#گوگل_کروم #باز_کردن_اشتباه_صفحات_وب #ریست_کروم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

با سلام

دوست عزیز شما شما به قسمت تنظیمات Chrome مراجعه کنید و سپس به قسمت Privacy بروید و در آنجا Content Settings را انتخاب کنید و سپس به قسمت all cookies and site data رفته و گزینه Remove All را بزنید و ی بار دیگه امتحان کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه.

موفق باشید.

Draw your route by Cisco and then Implement your services on it by Microsoft,after all secure yourself by fortinet and f5 .Then enjoy the network safely.
فرهاد خانلری

نحوه کار با نرم افزار بهینه ساز سیستم Ccleaner

Ccleaner نرم افزار پاکسازی و بهینه سازی سیستم های تحت ویندوز

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....