در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

محسن نام خانوادگی

نصب سیستم عامل میکروتیک روی کیس

سلام به هم دوستان و اساتید ، من ی کاربر تازه وارد هستم ، من میخواستم روی کیس سیستم عامل میکروتیک رو نصب کنم و از کیس به عنوان ی روتر قوی استفاده کنم، حالا چند تا سوال داشتم :

1- آیا سیستم باید 2 تا کارت شبکه داشته باشه ؟؟؟ چرا ؟؟؟ هر دوتاش باید LAN باشه؟؟؟

2- آیا سیستم عامل میکروتیک بعد از نصب باید لایسنسش رو خریداری کنم تا برام به درستی کار کنه؟؟؟؟

3- بدون لایسنش نمیشه؟؟؟

4- هزینه لایسنس چقدر هست تقریبا

5 -مرسی از همه دوستان

#هزینه_لایسنس_روتر_میکروتیک #نصب_میکروتیک_روی_سرور #لایسنس_میکروتیک #نصب_میکروتیک_روی_pc #نصب_میکروتیک_در_vmware #تفاوت_روتر_میکروتیک_و_pc_میکروتیک #قیمت_لایسنس_روتر_میکروتیک #نصب_mikrotik_روی_vmware
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
مصطفی رضی

نمیدونم لینک از سایت دیگه میشه داد یا نه!

اما اینجا توضیح داده کاملا :

Smile تبدیل کامپیوتر به روتر قدرتمند Mikrotik

زکات علم نشر آن است
علی کرمی

سلام

1 باید بیشتر از یه کارت داشته باشد

2 حتما احتیاج به لایسنس دارید در مورد میکروتیک کرک وجود نداره اونهایی هم میگن کرک شده است در اصل یه ماشین مجازی نصب شده است که برای کارکرد باز هم باید به صورت مجازی کار کنه

لایسنس هم بستگی به level اون داره یه سرچ بزنی قیمت دستت میاد

ولی در کل به نظر من با توجه به قیمت میکروتیک بهتره روتر برد بخری از حدود 200 هزار تومان به بالا مثلا روتر CCR1009-8G با 8 پورت گیگ

1 پورت فیبر پردازنده 9 هسته ای لایسنس level 6 قیمت 1میلیون و پانصد از سری روترهای قدرتمند میکروتیک

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....