امید محمدی

یادگیری برنامه نویسی اندروید در کنار کار شبکه و نتورک

با سلام
بعد از یک سال فعالیت در شرکت ،در زمینه شبکه و Help Desk بودن ،بنا به پیشنهاد سرپرست مستقیم خودم قصد یادگیری برنامه نویسی اندروید رو دارم .
یکی از دلایلش افزایش درآمد هست و اینکه فعالیت شرکت داره در زمینه اندروید بیشتر میشه .برای همین پیشنهاد کردن، کم کم برم سمت برنامه نویسی اندروید .
ولی فعلا"، در کنار کار خودم،
یک کم سردرگم شدم.نمیدونم چیکار کنم .کار شبکه رو دوست دارم ولی از اون طرف هم باید درآمدم رو بیشتر از اینی که هست بکنم.
دوستان لطفا" راهنمائیم کنید.
با تشکر
#برنامه_نویسی_رو_از_کجا_شروع_کنم #شبکه_را_از_کجا_شروع_کنم؟ #چه_زبان_برنامه_نویسی_رو_انتخاب_کنم #چطور_یک_پروژه_واقعی_شبکه_را_انجام_دهیم #چگونه_برنامه_نویسی_را_یاد_بگیریم #چگونه_برنامه_نویسی_را_شروع_کنیم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
حسین احمدی
من نظر من موازی کاری اصلا خوب نیست. وقتی که میخوای بزاری و چند تا زمینه رو با هم جلو ببری، اگه رو یه زمینه بزاری صد در صد بازدهیت چند برابر هست. یه برنامه نویس باید تا حدودی با شبکه آشنایی داشته باشه، اما نه اینکه هم بخواد برنامه نویس بشه، هم Network Administrator، حتی بقیه زمینه ها هم همینجوریه، مثل اینکه شما Network Administrator باشی در کنارش بخوای DBA هم باشی، یا برنامه نویس باشی در کنارش DBA هم باشی. هر زمینه ای رو که انتخاب کنی اگر خودت و تو اون زمینه بالا بکشی هم از لحاظ درآمدی تامین میشی هم از لحاظ علمی، خدا رو شکر که علم کامپیوتر هم پایان نداره، همیشه باید به روز خودت رو نگه داری. سنگ بزرگ همیشه علامت نزدنه! البته این نظر شخصی خود من بود.
لطفاً سوال خود را در انجمن مطرح کنید، به سوالات در پیام خصوصی پاسخ داده نخواهد شد
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....