امید محمدی

بهترین راه کار برای تبدیل شدن از Help Desk به مدیر شبکه

سلام

به نظر اساتید گرامی ،برای اینکه از یک Help Desk ماهر به یک مدیر شبکه ارتقاء پیدا کرد چیست؟

با سپاس

#مدیر_شبکه #مدیر
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

همین طور که از اسم مدیر مشخصه باید بتونه مباحث مدیریتی رو به درستی انجام بده

خیلی از مدیران رو دیدم شاید نتونن یک سرویس رو اجرا بکنن اما تو مباحث مدیریتی و کلان فوقالعاده بودن

مدیر باید بتونه قطعات پازل رو کنار هم بچینه تا بتونه مجموعه رو به هدفش نزدیک کنه

همین که بدونه به طور مثال Voip چیه و چه ویژگی هایی داره و برای راه اندازی به چه چیزایی نیاز داره و برای سازمان اون مناسب هست یا نه کافیه

راه اندازی و اجرا توسط کارشناس هاش انجام میشه

اینو هم در نظر بگیرید که همه افراد توان مدیریت رو ندارن یکسری ویژگی ها ذاتی نیازه

اما به نظر من بهتره بعد از مباحث helpdesk بری سمت مباحث بزرگتر مثل سرور ، ارتباط بین شبکه ها ، طراحی شبکه و ...

اگه این مراحل رو پله پله برید جلو در اینده اگه مدیر شدید چون توی پست ها مختلف بودید خیلی بهتر و موفق تر می تونید عمل کنید

یک روش سریعتر هم هست که اکثرا میرن دنبالش و اون هم پارتیه

کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....