در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

محمدحسن ذکاوت

دلگرمی حضور

دنیای فناوری همه روزه با پیچیدگی های شگفت انگیزش برگی به سازه های پر ابهام IT اضافه می کنه و ما فعالان این حوزه با دست و پنجه نرم کردن با این ابهامات و خطاها و ساختارها بر لذت استفاده از فناوری های های تک می افزاییم و خود اکنده از انرژی ، قدم در گذر سولوشن دیگری می گذاریم.

انجمن های تخصصی IT با گرایش های متنوع در حوزه وب فارسی خیلی خیلی کمند و اگر هم حضور دارن به معنای واقعی نمی شه توقع پاسخگویی و مشگل گشایی را ازشون داشت دقیقا برعکس فروم ها انگلیسی زبان که بی شک بدون پاسخ نمی ذارن از درگاه وبشون بر گردی ، به عنوان مثال من توی فرومی فارسی زبان که از لحاظ محتوا خیلی هم خوب کار می کرد سوالی را مطرح کردم در پایان دوست عزیزمون چنین جواب داد که وظیفه مانیست مشکلات سازمان شمارو حل کنیم که خیلی جلب انگیز بود ، ولی به هر روی من هم از مطالب و هم فروم و انجمن ITpro همیشه جواب گرفتم و عالیه ، اساتید و بزرگوارانی که با وجود کسری وقت و مشغله های روزمره بر خلاف امثال من که البته در مقام شاگردیم به زیبایی چنین زحمت می کشن و چنین محیطی را برای فعالان این حوزه مهیا می کنند من شخصا هر چه زبانا ازین دوستان تشکر کنم کافی نمی دانم اما در مقام وظیفه بایست تشکر کرد و متشکرم .

#نسخه_سوم_سایت_itpro #itpro_عیدت_مبارک #انجمن_فناوری_اطلاعات_ایران #پیشنهادات_نسخه_سوم_سایت_itpro #دانلود_مقالات_itpro #طرحی_از__itpro #ابزارهای_مفید_برای_itpro_ها #روش_دانلود_مقالات_وب_سایت_itpro #انجمن_تخصصی_فناوری_اطلاعات_ایران
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
حسین احمدی

با تشکر از محبت و لطف شما دوست عزیز، بنده و سایر دوستان تنها هدفی که ار راه اندازی این انجمن داشته، داریم و خواهیم داشت عمل به حدیث زکات علم نشر آن است می باشد. هدف اینه که دست در دست هم و در کنار هم بتونیم قله های موفقیت رو فتح کنیم و از دانسته های همدیگه استفاده کنیم و ثابت کنیم که مبحث IT در ایران فقط خلاصه به مسائل پیش پا افتاده نیست.

البته باید از دوستان به خاطر روند کند به روز رسانی بخش های سایت علی الخصوص بخش پروفایل که به دلیل پیچیدگی های پیاده سازی نسخه جدید و حجم بالای کد سایت و همچنین مشغله زیاد مدیران سایت واقعا" داره از تیم ما انرژی میگیره پوزش بخوام. اما به همه دوستان این قول و اطمینان رو میدم که سعی ما ارائه بهترین ها برای کاربران عزیز انجمن هست و تنها چیزی که میتونه به ما در این راه دلگرمی و پشت کار بیشتر بده لطف دوستانی مانند شما هست.

اراده هاي ضعيف به صورت حرف و گفتار خودنمايي مي كنند، در حالي كه اراده هاي قوي جز در لباس عمل و كردار پديدار نمي شوند.((گوستاو لوبون))

کانال تلگرام: https://t.me/TOSINSOAhmadi
محمد نصیری

دوست عزیز ، ممنونم از اینکه درک می کنی مشغله و مشکلات کار چقدر زیاد هست که بعضی اوقات باعث میشه حتی بنده به عنوان یک عضو کوچک در این انجمن نرسم چندین روز حتی به وب سایت سر بزنم ، البته یه نکته ای رو هم اضافه کنم ، اون دوستی که گفته وظیفه ما نیست ، بیراه نگفته اما خوب لحن درستی نداشته ، از موقعی که این انجمن راه اندازی شده سعی کردم تا جاییکه ممکن هست به سئوالات و ابهامات دوستان جواب کامل و جامعی بدم ، البته چه من و چه دوستان دیگه همیشه همین ایده رو داشتن ، اما خوب هیچکدوم از ما علامه دهر نیستیم ، ما نمیتونیم ادعا کنیم همه چیز رو میدونیم ، برخی اوقات یه سری سئوالات مطرح میشه که واقعا نیاز به زمان داره تا بتونیم تحلیلش کنیم و بهش پاسخ مربوط بدیم ( دقت کنید ، پاسخ مربوط ) ، بعضی اوقات متاسفانه دوستان مراعات نمیکنند ، تصورشون این هست که ما اینجا نشستیم ، بیکاریم و فقط منتظریم سئوالات رو پاسخ بدیم ، باور کنید ما به عنوان مدیرای سایت ، هم کار می کنیم در چند جا ، هم به عنوان کارشناس و هم به عنوان مدرس و هم به عنوان مشاور ، هم مقاله مینویسیم ، هم باید پروژه سایت رو برنامه ریزی کنیم ، هم باید سئوالات دوستان رو پاسخ بدیم ، هم باید دغدغه های بسیاری از کاربران رو بشنویم و توقع همه هم این هست که با بهترین شکل اینکار انجام بشه ، همینکه شما این درک رو داشتید که به این شکل به ما دلگرمی بدین برای ادامه کار دنیایی برای ما ارزش داره ، امیدوارم به همین شکل اصولی بتونیم سایت رو جلو ببریم ، از اینکه برخی اوقات کمکاری از ما میبینید عذرخواهی می کنیم . موفق و پیروز باشید.

توسینسو دنیا رو متحول میکنه اگر تو هم عضو گروهش باشی ... برای همکاری به من پیام بده ....
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....