M@HAMAD FARAHANi

نسل جدید اینترنت همراه در کشور / چه شد که یک دفعه برنامه تغییر کرد

سلام دوستان ...
امروز 1 شهریور است و طبق صحبت های رسمی، از امروز انحصار رایتل در ارایه نسل سوم شبکه های تلفن همراه به پایان میرسه ... این به این معنی نیست که ایرانسل و همراه اول از امروز شروع به تجهیز شبکه خود میکنند چون طبق شواهد و دیده ها نزدیک 1 سال یا بیشتر است که این دو اپراتور شروع به تجهیز شبکه خود کرده اند و حتی ایرانسل هم اکنون در مراکزی خاص مانند دانشگاه ها شروع به ارایه آزمایشی 3g کرده است ...
اما نکته اینجاست که اپراتورهای موبایل ایران هرچند دیر ، اما بالاخره فهمیدند که به جای مقابله با مسنجرهایی مانند وایبر و ... بهتر است شبکه اینترنت خود را قوی کنند تا حداقل با ارایه زیر ساخت ارتباطی به مردم از ارتباط مردم در بستر شبکه های اجتماعی هم پول در بیاورند و بازار خود را از دست ندهند ... چون ارتباط و محتوای بیشتر ، یعنی گیگ بیشتر و سود بیشتر ...

نظر شما چیست ؟؟ آیا تغییر بزرگی در راه است یا فقط اسم ها قراره تغییر کنه؟؟//
#ایرانسل #همراه_اول #ارتباطات_نسل_سوم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
امیداوارم که بتونن به درستی اینو پیاده کنن
چون داشتن یک اینترنت خوب که همیشه همراه ادم باشه برامون ارزو شده
فقط امیدوارم فقط تو محدوده شهر راه اندازی نشه و توی جاده ها و نقاط دور افتاده هم جواب بده
کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
منظورتون از تغییر بزرگ چیه؟
M@HAMAD FARAHANi
تغییر بزرگ منظورم تغییر کیفیت به صورت واقعی به نسل های بالا بود ... شایدم بیان و اسمشو بذارن 3G اما مثل الان یه لحظه هایی اصلا سرویس دهی نداشته باشن ...
توی دنیای فناوری اطلاعات که به سرعت داره رشد میکنه، هر کسی نیاز به یک مشاور داره... من هم مشاور ارشدم رو انتخاب کردم : GOOGLE و دیگر هیچ
Faramarz J
دوستان امروز چند بار گوشی من که HTC one max است در قسمت آنتن علامت G را قرار می داد البته از خط ایرانسل حالا نمی دونم واقعاً قرار کاری بکنن یا نه

M@HAMAD FARAHANi
G که داغونه ... از E هم قدیمی تره
ایرانسل الان سمته ما 3G می نویسه
توی دنیای فناوری اطلاعات که به سرعت داره رشد میکنه، هر کسی نیاز به یک مشاور داره... من هم مشاور ارشدم رو انتخاب کردم : GOOGLE و دیگر هیچ
من جدیدا تو سرچ network های گوشیم عنوان Irancell(3G) رو میبینم.
خودم همراه اول و رایتل استفاده میکنم اما همیشه ایرانسل در همه ی زمینه ها پیشتاز بوده و نوآوری های زیادی داشته اگه ایرانسل نبود قطعا چنین رقابتی ( هرچند بی کیفیت ) هنوز در بازار اپراتورهای موبایل وجود نداشت.
امیدوارم ایرانسل کاری کنه که همه ی اپراتورهای دیگه هم سرعت و رنج 3G شون رو بهتر کنن.
هرچند»»»»»»اینجا ایرانه ...««««««
Ain't Nobody Perfect
نه عزیزم منتظر تغییر بزرگ نباش
اینجا ایرانه و edge router کم!
Faramarz J
آقا منظورم 3G بود نه G
اینکه سری اول بود و خیلی خیلی داغون

Fire360Boy
تا ما بیایم تغییر بدیم بریم روی نسل چهارم و 3g و اینا
دنیا میره روی نسل هفتم و هشتم بخاطر همین حجم فیلم های 200 - 300 مگی میشه 2200-3300 مگ و ما بازم عقب میمونیم باید یه بودجه ی تپل + یه مدیر تپل بزارن توی آیتی تا شاید بتونیم به کشور ها دیگه نزدیک شیم
خفت نیست افغانستان 4g داره؟!!!
الان من تست کردم تونستم تا 70k بر ثانیه دانلود کنم
کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
Fire360Boy
خوب دانلود کردی ما با adsl و وایمکس به زور نزدیک 700 میشیم
محمد نصیری
البته بحث افغانستان با ما جداست ، ما از اول بستر داشتیم حالا داریم سویچ میکنیم رو 3G که سختیش اینه باید همین بستر رو Upgrade کنیم ، افغانستان بستر نداره کلا هیچی نداره و چون تازه میخان راه بندازن یکباره میرن رو بستر 4G کار می کنن ، البته تحریم نیستن ، واحد پولشونم معتبر تر از ما هست ، به نظر من هر چقدر هم که اینترنت رو بخایم سرعتشو در ایران بالا ببریم آخرش به قول دوستان سرعت پایینه نصیب ایران میشه ، ما 3G رو راه میندازیم دنیا کلا میره رو یک تکنولوژی دیگه ، اینو فراموش نکنیم که بحث بالا بردن سرعت اینترنت یه موضوع هست ... بحث های پشت پرده بسیاری که وجود دارند و باعث میشن نشه سرعتمون از یه حدی بالا بره ( اصلا طبیعتا فنی نیست و جای صحبتش هم نیست ) ایناس که نمیزاره بریم بشیم کره جنوبی ....
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
حالا شما حرص نخور
کره شمالی که میتونیم بشیم
M@HAMAD FARAHANi
جالب اینجاست که مراجع عظام گفتند تماس تصویری نداشته باشه ... حالا خوب سرعت اینترنت خوب باشه ملت با انواع نرم افزار باهم ویدیویی میچتن :(
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....