امیر شاه حسینی

چه مقدار باید MCSE بلد باشیم تا بریم سیسکو بخونیم ؟

دوستان میخواستم ازتون بپرسم به نظرتون کسی که میخواد تمرکز اصلیشو بذاره روی سیسکو تا چه حد باید mcse بلد باشه؟ با تشکر از شما بزرگواران
#چگونه_شبکه_کار_حرفه_ای_شویم #مراحل_آموزش_دوره_های_شبکه #چگونگی_دریافت_مدارک_بین_المللی_شبکه #معرفی_دوره_های_شبکه #مهمترین_مباحث_دوره_های_شبکه #roadmap_دوره_های_شبکه #دوره_های_آموزشی_mcse_,_mcsa_,_mcitp #شبکه_را_از_کجا_شروع_کنم؟ #دوره_های_شبکه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
فرهاد خانلری
معمولاً میگن mcse رو ابتدا بخون تا دستت باز شه و راه بیوفتی چون سیسکو یاد گرفتن به مراتب سخت تر هست
خیلی لازم نیست اول mcse رو یاد بگیری بعد سیسکو رو شما همون network+ رو بخون بعدش برو سمت سیسکو
اگه هم mcse و هم سیسکو بلد باشی تو باز کار خیلی موفق تر هستی.
البته نظرات زیادی رو این سوال میتونه مطرح باشه این نظر شخصی بنده بود.
خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
اقای صادق پور من کلاس ccna & network plus رفتم و اصلا هم سیسکو برام دلزدگی نداشته و علاقم به کامندهای سیسکو خیلی بیشتر از مایکروسافته
ولی با توجه به این که تقریبا 70 درصد
دوستان نظرشون مثل شماست میخواستم ببینم که تاچه حد باید mcse بلد باشم
به نظر خودم تا دوره ی administering windows server 2012 کافیه
دوست دارم نظر شمارم بدونم
صد در صد حرف شمارو قبول دارم و به نظر خودم برای پیدا کردن یک دید کلی نسبت به مایکروسافت تا administering windows server 2012 کافیه
نظر شما چیه؟
alilovli
مشکل همه ما تجربه است این رو چه جوری میشه بدست اورد کار اموزی هم هیچی یاد نمیدن
شما هم درست میفرمایید ولی به نظر من داشتن mcse 2012 در حال حاضر در ایران اصلا به کار نماید چون بیشتر سازمانهای دولتی همین الانشم دارن از ویندوز xp و سرور 2003 استفاده میکنند
درسته؟
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

امروز ارزان تر از فردا در جشنواره تخفیف ها

با بهترین ها یاد بگیرید