صادق صادقپور

شبکه های بیسیم و تاثیرات آن

این روزا میگن با اومدن win7 و wifi خیلی از مسائل قبلی شبکه حل و آسون تر شده.حتی شنیدم افت بازار کارم داشته!جوری که حتی از یه مهندس شنیدم می کفت بعضیا چه قد وقتو هزینه گزاشتن اما با اومدن این تکنولوژی راحت تر یه جورایی عقب موندن!
لطفا راهنماییم کنین
این سوال 6 پاسخ دارد.
#شبکه_های_بیسیم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری
سئوالت سرشار از ابهام هست ، به سئوالات زیر جواب بده تا جواب درستی دریافت کنی :
  1. مسائل قبلی شبکه یعنی چی ؟ شبکه یک دنیا مسئله داره هم الان هم قبلا!!
  2. چی افت بازار کار داشته ؟
  3. بعضیا روی چی وفت و هزینه گذاشتن ؟
  • سئوالات رو روشن بپرسین که پاسخ مناسب رو دریافت کنین . ممنون

به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
  • انتخاب شده به عنوان جواب توسط 1 نفر
صادق صادقپور
مسائل قبلی مثلا دنگ و فنگ کابل کشی و سیم کشی و اتصالاتو...
افت این که دیگه شبکه های بیسیم بیشتر اومده روی کار و احساس میکنم اطلاعات قبلی دیگه زیاد کارایی نداره!مثلا همون طوری که با اومدن ویندوز و راحتیش دیگه کسی سراغ داس نمیره!منظورم اینه!
اونایی ک وقتو هزینه گذاشتن دوره های سال های قبل و قدیمی تر رو گذروندن الآن که دورشون تموم شده میبینن دوباره چیزای جدیدی اومده Wlan Wman و... و اطلاعات قبلی زیاد کارایی نداره.
الآن مجتمع فنی هم جدیدا دوره های CWNP (مهندسی شبکه های بیسیم)رو گذاشته!
محمد نصیری
هر شبکه ای جایگاه خاص خودشو داره و هیچ چیزی صرف نیست ، به نظر من هم اون کسی که همه چیز رو قطعی اعلام میکنه نمی تونه اسم خودشو بزاره مهندس ، ما در جایی که میتونیم کابل کشی داشته باشیم به هیچ عنوان از بی سیم استفاده نمی کنیم چون محدودیت های خاص خودشو داره ، خصوصا مباحث امنیتی خاص خودش ، خوب اگر اینطور فکر کنی که حالا دوره CWNA مجتمع فنی گذاشته پس دیگه شبکه کابلی رو باید بی خیال بشیم ، چون دوره Satellite و کانفیگ های ماهواره ای هم اومده پس کلا مخابرات بین شهری رو تعطیل کنیم !!!! اینم شد تحلیل آخه ؟
من به عنوان کسی که کار حرفه ای تو زمینه شبکه انجام می دم همیشه میگم که پرکاربرد ترین کارها در ویندوز با داس انجام میشه ( CMD ) ، اصلا ربطی نداره قدیمی باشه ، کاربردیه ، شعار من هم همیشه همین هست : هر چیز جدیدی لزوما بهترین نیست ، شما تصورش رو هم نمیتونی بکنی که سرعت بی سیم مثل سرعت کابل بشه .
شما توی این پست میتونی مطالبی رو که عنوان کردن بهتر متوجه بشی
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
صادق صادقپور
آهان دوره Satellite راجع به ماهواره و اینجور چیزاس؟بله حق با شماس به نکته ظریفی اشاره کردی هر چیز جدیدی لزوما بهترین نیست !اینو باید همیشه به یاد داشته باشم!
پس با این حساب یعنی اگه ما تو یه زمینه ای یه تخصصی یاد بگیریم هر چقدرم قدیمی بشه بازم آدم بیکار نمی مونه؟این یه ترسیه که همیشه تو کامپیوتر من داشتم!
محمد نصیری
صادق جان شما باید دائما در حال بروز رسانی خودت باشی ، کسی که اسم خودش رو میزاره مهندس کامپیوتر یعنی قبول کرده که وارد دنیایی بشه که باید هر روز بروز بشه وگرنه از غافله عقب میمونه ، در این وضعیت دانش قدیمی دیگه به کارت نمیاد باید بروزش کنی ، اما کسی که از تکنولوژی های قدیمی استفاده کرده براش تکنولوژی های جدید مثل آب خوردن میشن ، نمیتونی بگی هر چقدر قدیمی باشه بازم کاربرد دارن ، باید خودتو بروز کنی ، اما خوب 100% تفاوت هست بین کسی که یک دفعه اومده ویندوز سون یاد بگیره و کسی که از ویندوز 98 کار کرده و به ویندوز سون رسیده ، خوب الان ویندوز 98 کاربردی نداره ، اما شخصی که با این ویندوز کار کرده باشه خیلی خوب میتونه ویندوز سون رو درک کنه. باید همیشه در حال پیشرفت بود یادت نره ، همیشه آب زمانی گند میکنه که ثابت یکجا بمونه .
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....