در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

فاطمه قرباوی

روش های فروش محصولات IT

سلام

برخی از دوستانی که هم اکنون مشغول به انجام فعالیت های IT در شرکت های خصوصی می باشند ، در کنار بحث فنی کار درگیر برخی از کارهای مربوط به فروش و گرفتن پروژه های IT و یا قانع کردن مشتری جهت خرید برخی از محضولات ( مثلا آنتی ویرووس بخصوصی ) می باشند . با توجه به اینکه لازمه بقا در دنیای تجارت تنها فنی بودن نیست ! خواستم از دوستان خواهش کنم اگر کسی متد و یا تجربه ای جهت موفقیت بیشتر در بحث فروش محصولات IT داره در اختیار بنده قرار بدهد .

به عنوان مثال یکی از متدها می تواند بحث تبلیغات باشه که خودش به تنهایی میتونه روش های زیادی رو در بر بگیره ،الان در حال حاضر در همون بحث تبلیغات چه روشی هست که به خوبی پاسخگو بوده است ؟ ممنون میشم تحربیات خودتون رو در اختیار بنده قرار بدید ...

با تشکر

#فروش_محصولات_it #متد_های_فروش_it #روش_های_فروش_محصولات_it
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
بیژن  رجائی

سلام

این مرتبط با شرکت مورد نظر و مدیرش داره ...

مدیران تا مجبور نشن کاری انجام نمیدن من جاهایی بوده واسه خرید آنتی ویروس ویروس وارد شیکه سازمان کردم واسه خرید اینترنت dedicate مجبور شدم qos رو در حد مرگ پایین بیارم D :

یه کاری کنین و یه دلیلی بیارین که هم قانع هم مجبور(قطعی) شن بعد اون موقع کاملا قانع میشن ...

انچه روانم ام را ناخوش است و خوش است...ونیز انچه مایه ی گرسنگی اندرون ام است .ناگفتنی است و بی نام
فرهاد خانلری

به نظر من باید با مشتری صادق بود

معایب رو گفت ولی معمولی

مزایا رو گفت ولی BOLD کرد اون حرف ها رو

ایرانی جماعت اعتماد کردن رو بیشتر میپسنده

جلب اعتماد هم با جواب های صادقانه صورت میگیره

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
محمود کیاستی

سلام، من شخصاً در زمینه کار فروش و بازاریابی تجربه ای نداشته ام امّا به عنوان یک مشتری موارد زیر به نظرم رسید:

در بحث فروش محصولات IT یا هر محصول دیگری با توجّه به اینکه بازار رقابت بسیار داغ است و شرکتهای بسیاری درحال تولید محصولاتی مشابه هستند، پس در این بازار، مهم ترین مطلب؛ بحث برانگیختن احساس نیاز به وجود محصول خاص شما است؛ یعنی می بایست ابتدا دلیل نیاز به داشتن این محصول را برای مشتریان (خاص یا عمومی) توجیه کرد.

در صورتی که این توجیحات (دلیل تولید محصول و ویژگیهای خاص یا منحصر به فرد آن) محکم و مستند و قابل قبول باشند، برای فروش و بازاریابی کار سختی در پیش نخواهید داشت.

نکته بعدی، بحث قیمت محصول نیز میباشد. البته با توجّه به این مَثَل که «هيچ ارزاني بي علت نيست و هيچ گراني بي حکمت».

بهتر است قیمتی معقول در نظر گرفته شود که برای مشتریان نیز صرفه اقتصادی داشته باشد و در صورت ارزانتر بودن محصولات مشابه در سایر شرکتها برای رقابت با آنها از تخفیفات مناسبتی یا امتیازات ویژه (مثل پشتیبانی رایگان و ...) استفاده نمود.

علم، بدون داشتن اخلاق نیکو» ضررش از «نادانی» بیشتر است
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....