در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

mohamadshahbazi

چه شغلی برای متخصص آیتی مناسب هست ؟ چقدر درآمد داره؟

سلام خدمت مهندسان و استادان عزیز ، بنده به عنوان کوچکترین عضو این سایت یک سری راهنمایی درباره ی شغل مربوط به آی تی از شما میخوام . من دوره های سیسکو و مجازی سازی vwware و توی مراکز های آموزش گذروندم و زمانی هم که با این سایت آشنا شدم باز هم این دوره هارو نگاه کردم و از تجربیات استادان نکته برداری کردم

اما سوال من اینجاس چه شغل هایی با چه درآمدهایی وجود داره که بتونیم تمام تخصص و خودمو درگیرش کنم ، ارگان های دولتی که امکانش نیست شرکت های خصوصی هم نیرو های خودشونو دارن ، دوستانی که خارج از این شرایط کار کردن اگه بتونن راهنمایی کنن خیلی خوب میشه راه های درآمد توی این زمینه و بگن ، بازم ممنون از سایت خوبتون

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

سلام دوست عزیز

تمامی دوره هارو به همراه سطوحش بگید تا بهتر راهنماییتون کنیم

کدوم دوره سیسکو؟ مجازی سازی تا چه حد؟

فقط اینو یادآور بشم که واسه اینکه بتونید تو ایران کار کنید باید از همه چیز یکم سر در بیارید :( متاسفانه

باز بستگی به پارتی و شانستون داره که کار خوب گیر بیارید

اگه سطحتون CCNA هست و مجازی سازی DCV خوندید الان ماشالا این دوره هارو همه رفتن! بلد باشن یا نباشنم میگن متخصص فلان رشته ام که اینجا میزان پارتی دخیله که زودتر کار پیدا کنید

رمز یادگیری یک مهارت و تسلط یافتن به آن فقط تمرین و تکرار آن به تعداد بسیار بسیار زیاد است! راه میانبری وجود ندارد!
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....