در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

Ali Heidari

در خواست راهنمايي در مورد افزايش دانش و تجربه در كار شبكه

جناب آقاي مهندس نصيري

با سلام و عرض ادب

اول از همه تبريك ميگم بابت استارتاپ موفقتون .

من ليسانس نرم افزار دارم و حدود 12 سال هست كه كار شبكه رو بصورت پاره وقت انجام ميدم .

دوره MCITP و CCNA رو حدود 6 سال پيش تو مجتمع فني ميدون گذروندم . متاسفانه تو محيط كارم بغير از كار شبكه، كارهاي ديگه اي رو هم انجام ميدم و هيچوقت نتونستم تو يه شركت حرفه اي كه كار شبكه ميكنه كار كنم.

اگر خدا بخواد قصد مهاجرت دارم و قبل رفتن يه زمان حدود يكسال و نيم تا دو سال رو دارم براي مطالعه شبكه ، و افزايش دانش شبكه.

ميدونم كه اونجا كار حرفه اي ميخوان از آدم و من حرفه اي نيستم .

با سرويس هاي مايكروسافت آشنا هستم و كار كردم. سيسكو رو در حد CCNA بلدم . مقداري هم با ESX اشنا هستم .

دوره ESX شما رو خوندم ، دوره هاي MCSA 2016 و CCNA و چندين دوره ديگه رو هم به تازگي ازسايت شما تهيه كردم.

ميخواستم ببينم با توجه به محيط كارم كه خيلي كار شبكه به صورت تخصصي توش انجام نميشه، ميتونم دانش و تجربه خودم رو بالا ببرم يا نه ؟ آيا استفاده از نرم افزارهاي شبيه ساز و اجراي سناريو تو محيط هاي مجازي ميتونه كمكي بكنه يا خير .

ممنون ميشم ازتون راهنمايي بفرمائين بنده رو .

این سوال 1 پاسخ دارد.
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری

سلام ، ممنون از لطفتون و انتخابتون ، یه سری چیزها رو رک و پوست کنده میگم توی پادکستم توی وب سایت هم گفتم که قرار نیست همه چیز رو یاد بگیریم و قرار نیست هر چیزی که یاد میگیریم رو پیاده سازی کنیم ، ببینید بازار ایران و حتی دنیا یه سطحی از خواسته ها رو از متخصص داره که سطح نیازش هست ، مثلا باور کنید تو اکثر شهرستانهای ما همین شبکه و سیم به هم وصل باشه براشون کافیه ! حتی Domain و اکتیودایرکتوی هم زیاد شاااید نیازشون نباشه ! پس اینکه بگیم الزاما توی کار رشد کنیم امکانش نیست ، محدودیت های زیادی داره که خواسته مدیریت هست ، ولی باز شما می تونید خلاقیت داشته باشید و چیزهایی که یاد می گیرید رو بدون توقع مالی پیاده سازی کنید تا خودتون تجربه کنید ، من که خودم همیشه بدون اینکه به مدیریت مجموعه بگم تو دوران کاریم کلی کار زیر زیرکی انجام میدادم تا برای خودم حال کنم !! مثلا Lync Server نیاز نبود ! نمیخاستن پیاده سازی کنن من رایگان پیاده سازی کردم که تجربه بشه !! حالا برای بالا بردن دانش و تجربه چند تا راهکار دارم ، یک تمرین در محیط های مجازی که قطعا موثر هست ، شبیه ساز ها و ... اما از اون بهتر فعالیت کردن در وب سایت ها هست و پاسخ دادن به سئوالات کاربرها و نوشتن مطالب فنی و علمی ... اینکار یه دفعه بعد از مدتی باعث میشه کلی مطلب یاد بگیرید که هیچ !! اعتبارتون رو بالا ببرید که هیچ !! خیلی چیزها موندگار میشه تو ذهنتون ...

توسینسو دنیا رو متحول میکنه اگر تو هم عضو گروهش باشی ... برای همکاری به من پیام بده ....
  • انتخاب شده به عنوان جواب توسط 1 نفر
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....