در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

علت اعلام مکرر ربات گوگل در موتور جستجو گوگل چیه ؟

سلام

علت تکرار مکرر ربات گوگل در موتور جستجو گوگل چیه ؟ 1 ماهی هست این مشکل ایجاد شده ISP ها هم اطلاعات کاملی نمیدن .

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
رسول دانش

سلام

من زمانی به این مشکل میخورم که صفحات که نتیجه جستجو است رو تند تند عوض میکنم

اینجوری درخواستهایی پشت سر هم به سرور گوگل فرستاده میشه که فکر میکنه شما ربات هستین

برای جلوگیری از این مشکل باید چند لحظه ای بین هر صفحه عوض کردنتون فاصله بدین

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...

خوب این مشکل چرا یک ماه پیش نبود . ؟

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
رسول دانش

من یک سال پیش هم این مورد رو دیده بودم

احتمالا سریع عوض نمیکردین و اون مکث لازم رو انجام میدادین

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
امیر

متن طولانی سرچ کنید و یا از فیل تر شکن استفاده کنید هم این مشکل ایجاد میشه

یا اینکه تعداد کاربر زیادی از یه IP واسه دسترسی به گوگل استفاده کنند یعنی پشت NAT باشند در این حالت چون از یه source ip address تعداد زیادی connection به مقصد سرورهای گوگل فرستاده میشه این صفحه رو میاره

رمز یادگیری یک مهارت و تسلط یافتن به آن فقط تمرین و تکرار آن به تعداد بسیار زیاد است

همیشه تعداد درخواست هامون زیاده !!! چرا تازگی این مشکل پیش اومده ، یکی از ISP هایی که داریم گفت ایراد از سمت خودمونه داره بررسی میشه /

احتمال دیگه هم که ممکنه باشه اینه که شما پشت یک پراکسی سروری باشید و یا اینکه کش سروری رو فعال کرده باشید.

مدرس دوره های جونیپر سایت توسینسو ***https://mOmidian.ir***

جالبه الان این مشکل نیست !!! خیلی از کلاینت ها هنوز کار رو شروع نکردن ...

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....