در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

محمد  احمدی

بهترین منبع برای یادگیری شبکه

سلام دوستان به نظرتون بهترین راه برای یادگیری شبکه چی هست از میان راه های زیر :

1-استفاده از کتاب های رفرنس دوره ها مثلا کتاب های خود مایکروسافت و سیسکو و...

2-استفاده از مجموعه های اموزشی و دوره های انگلیسی مثل دوره های cbt nuggets.

3-استفاده از دوره ها و مالتی مدیا های مثل خود توسینسو.

4-استفاده از مالتی مدیا های فارسی دوباره مثل توسینسو و جهت تسلط بیشتر بر مطالب و ریز نکات و ازمون های بین المللی از راه مطالعه ی رفرنس ها یعنی روش اخر رو منظورم استفاده ترکیبی از دوره های فارسی معتبر مثل توسینسو و.... و خود کتاب مرجع بود.

به کلاسم که کلا اعتقاد ندارم و مطالعه ی self study رو به هر کلاسی ترجیح میدم

باتشکر از دوستانه عزیز توسینسویی

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

هر ۴ تارو ترکیبی بخونید خیلی خیلی مسلط میشید

من خودم ۱ و ۲ رو باهم خوندم چون به انگلیسی مسلط بودم ولی کسی که انگلیسی بلد نیست دوره های توسینسو از همه گزینه ها عالیتره

و اینکه متخصصین توسینسو مثل مهندس نصیری تجربیاتشونم همزمان با تدریس در اختیار دانشجو قرار میدن

فقط اینو یادتون باشه همزمان با خوندن کتاب یا نگاه کردن به ویدیوهای دوره ها باید تمرین کنید هر بخش رو یه هفته تمرین بکنید تا تو ذهنتون تثبیت بشه

کتاب های رسمی سیسکو خیلی کامل و به زبان ساده نوشته شده اند و برای متخصصین غیر انگلیسی زبان نوشته شده اند و سطح انگلیسیشون زیاد بالا نیست واسه همین راحت متوجه میشید

در نهایت هم با یک بار خوندن یک کتاب یا یک بار نگاه کردن به یه دوره چیز زیادی تو ذهنتون نمیمونه هر باز که کتابو دوباره خوانی می کنید مطالب بیشتری رو متوجه میشید که بار قبلی متوجه نشده بودید

من بارها تو وبسایت به دوستانی که در این مورد سوال میپرسن گفتم که کتاب های CCIE رو ۸ بار خوندم و باز هم فرصت بشه دوباره میخونمش

۴ بار +Network خوندم از ۲ ریفرنس متفاوت، ۲ بار CCNA و ۴ بار CCNP رو خوندم!!! رمز موفقیت تو یه مهارت فقط و فقط تکرار مکررات و تمرین عملی بسیار زیاد هست

رمز یادگیری یک مهارت و تسلط یافتن به آن فقط تمرین و تکرار آن به تعداد بسیار زیاد است

دوست گرامي شما بايد براي شبكه بتونيد بصورت عملي لابراتوار كار كنيد،كه اون هم بايد شخصي جلوي شما يكبار انجام بده پيشنهاد من ديدن ويديو آموزشي هست سپس در مكمل اون كتاب هاي تخصصي اون دوره هارو كار كنيد،،

شما ميتونيد براي شروع از network + و mcsa 2016 740 741 742 و cisco ccna شروع كنيد سپس وارد دنياي مجازي سازي بشيد و شاخه SDDC رو با دوره هاي vcp سپس vcap در ادامه vdi horizon يا citrix بخونيد veeam سپس vmware nsx و در ادامه storage ها رو كار كنيد مثل emc ،،

اين بهترين راه در شاخه شبكه حال حاضر هست،،،

با تشکر بهروز سیروس زاد کانال اطلاع رسانی من در تلگرام http://telegram.me/sirouszad/4

شبکه فقط سیسکو و ماکروسافت !!! حیف تبلیغات میشه مگر نه سورس های زیادی هست تو محصولات ایرانی .

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
Network BND

آقا نوید بسیار زیبا راهنمایی کردن و زیرساخت کلا یه حالی دیگه داره!!!!!!!

Reply from 0.0.0.0 bytes:0 time<0ms TTL:000
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....