میلاد

از بین بردن Lingring Object ها

دوستان من مقاله های زیادی توی technet خوندم واسه این قضیه ولی یه مقداری گنگ بود برام

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

#tombstone_lifetime_در_اکتیودایرکتوری #مشکل_وجود_lingering_object #کاربرد_tombstone_lifetime #tombstone_lifetime_چیست #lingering_object_چیست
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری

البته هر چند خیلی مدت هست که این سئوال مطرح شده اما برای دوستانی این مطلب رو ارسال می کنم که جدیدا به این ابهام خوردند ، ببینید همیشه در ساختار دامین Domain Controller ها با همدیگه اطلاعاتشون رو یکپارچه یا Replicate می کنند از طرفی هر Objectای که در اکتیودایرکتوری وجود داره زمانیکه Replicate میشه یک اعتبار دوباره برای کار کردن به دست میاره ، اگر حذف بشه شما می تونید بعد قبل از پایان یک مدت زمان معین که بهش میگن Tombstone lifetime اون رو به حالت عادی بر گردونید ، حالا فرض کنید شما دو تا دامین کنترلر داشتید که یکیش مدت زمان زیادی هست که با اون یکی Replicate نکرده و بر حسب اتفاق هم شما یک یا چندین Object رو روی یکی از اونها حذف کردید ، روی اون یکی چون Replicate نشده حذف نمیشه و این مدت زمان طولانی میشه تا زمانیکه شما مجددا متوجه میشید که مشکل داشتید و مشکل Replication رو حل می کنید ، این حذف شدن در یکی و بودن در یک DC دیگه مشکل ساز میشه و اینجور Object هایی که Tombstone lifetime اونها به پایان رسیده رو بهشون میگن lingering object که باید از مجموعه حذف بشن و یک فرآیند Cleanup هم دارند که باید انجام بشه.البته این موضوع بیشتر زمانی اتفاق میوفته که شما میخان Object حذف شدن رو از Backup ای برگردونید که Tombstone lifetime اون یا 180 روز زمان اعتبارش به پایان رسیده .. موفق باشید

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....