در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

داژبوگ صالحی

فعالیت موازی (شبکه و زیر ساخت در کنار برنامه نویسی)

سلام دوستان

یک سوال میپرسم امیدوارم که به من بهترین جواب رو بدید چون من تازه کار هستم !

سوال من این هست که آیا امکان یادگیری موازی یعنی آموزش مفاهیم شبکه و زیر ساخت؛ کنار مباحث برنامه نویسی لوکال امکان پذیر است ؟ یا نه دو عضو جدا از هم هستند که به نسبت کمتری با هم سروکار دارند ؟

خیلی خوشحال میشم که نظرات شما دوستان رو بدونم

پیشاپیش از نظرات شما دوستان تشکر میکنم

#بازار_کار_شیرپوینت #شبکه_بهتر_است_یا_برنامه_نویسی #بازار_کار_برنامه_نویسی_و_شبکه #شبکه_را_از_کجا_شروع_کنم؟ #چگونه_برنامه_نویسی_را_یاد_بگیریم #مطالعه_همزمان_شبکه_و_برنامه_نویسی #چگونه_برنامه_نویسی_را_شروع_کنیم #یادگیری_همزمان_شبکه_و_برنامه_نویسی
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمود کیاستی

سلام دوست عزیز، در ابتدا لازم است به این نکته اشاره کنم که؛ دنیای IT بسیار بزرگ است بصورتی که حتی دانشجویان و تحصیل کنندگان در رشته های کامپیوتری در مقاطع دانشگاهی، مجبور به انتخاب یک گرایش تخصصی(همچون نرم افزار- سخت افزار- هوش مصنوعی- امنیت اطلاعات و ...) برای ادامه کار خود می باشند. و دلیل آن نیز بسیار واضح است چون که اگر بخواهید به صورت واقعاً تخصصی چیزی را فرا بگیرید، در صورت انتخاب هر یک از این گرایشات، به تنهائی جای بسیاری جهت مطالعه، پژوهش و فعالیت دارند طوری که عملاً وقت و مجالی برای سر زدن به سایر شاخه ها نماند.

از طرفی دیگر لازم است به این مطلب اشاره کنم که هیچ کاری نشد ندارد، و خواستن توانستن است، امّا با توجّه به اینکه رشته تحصیلی شما نیز در زمینه کامپیوتر نمیباشد، برای این که مفاهیم شبکه و زیر ساخت را در کنار مباحث برنامه نویسی بخواهید دنبال کنید، بسیار کار مشکلی خواهد بود.

مقوله برنامه نویسی هم آنقدر گسترده می باشد که تقریباً در هر کجائی می تواند سر درآورد حتّی در مباحث شبکه، امّا پیشنهاد بنده به شما دوست عزیز این است که یک شاخه را بر حسب استفاده و علاقه خود انتخاب کنید حال برنامه نویسی یا شبکه و آنرا بصورت حرفه ای دنبال کنید جوری که در آن شاخه حرفی برای گفتن داشته باشید.

با آرزوی موفقیت

علم، بدون داشتن اخلاق نیکو» ضررش از «نادانی» بیشتر است
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....