در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

محمد

فرار بودن یادگیری شبکه

سلام و درود بر عزیزان ITPRO ، میخواستم بدونم برای شما هم پیش میاد که چیزایی که خوندین رو فراموش کنین؟ طوری که برای توضیحش یه نگاه به کتاب بندازید ؟ تو شبکه به این صورت هستش برام. میخواستم بدونم شما عزیزان از چه راهکارهایی استفاده میکنید.ممنون

#فرار_بودن_شبکه #اصول_یادگیری_شبکه #مراحل_یادگیری_شبکه #بردن_اطلاعات_در_حافظه_بلند_مدت #یادگیری_شبکه #شروع_یادگیری_شبکه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد عابدینی

سلام

راستش رو بخوای فکر کنم این اتفاق برای همه می افته.

من که به خاطرش رفتم سایت زدم که هم دیگران بتونن به مطالب دسترسی داشته باشن و هم من هر وقت یادم رفت برم سراغش

کلا همیشه کتاب های مورد نظرت رو در دسترس داشته باش بد نیست، حجم مطالب خیلی زیاده

همه با هم در جهت افزایش سطح دانش وب سایتهای من abedinielearn.ir Mabedini.ir
محمد

ممنون

کتابی چیزی‌ نیست که اکثر موارد مهم رو توش داشته باشه ؟ کتاب اصلی نه از این کتاب جیبی ها

سلام

من خودم همیشه چند تا کار می کنم مطالبم رو یادداشت می کنم میزارم توی Google Drive و بعدی اینکه نکته ها رو تو دفترچه می نویسم.

حفظ نکنی به نظرم بهتره فقط ساختارش رو یادبگیری خیلی خوبه

محمد

ممنون استاد (Takhte)

مفهوم رو به کلی بلدم فقط گاهی اوقات یک سری موارد یادم میره

مثلا انواع روش های سوئچینگ رو یادم میره ولی روش هاشو بلدم

دوست عزیز چیزی که میفرمایین نه تنها توی شبکه، بلکه توی تمام زمینه های علمی کاملا صادقه. من خودم به شخصه الان سالهاست زبان انگلیسی تدریس میکنم، اما توی هر ترم و پیش از رفتن به سر کلاس و تدریس مطالب به دانشجو حتما یه نیم نگاهی به مطالب میندازم تا مجدد یادآوری بشه. پس خیلی زیاد نگران نباشین، این یه اصل و یه قانون در کل کائنات محسوب میشه و تمامی موجودات به نوعی ناقص هستن در یک سری از زمینه ها، و قطعا انسان هم مستثنی از این امر نیست. پس این موضوع در تمام زمینه های علمی صادقه و مختص شبکه نمیشه.

اما بهترین راه برای به حداقل رسوندن این فراموشی به نظرم کار مداوم توی محیط واقعی و چنانچه براتون مقدور باشه تدریس مطالبی هست که بلدشون هستین. ضمن اینکه سعی کنید همیشه خودتون رو با خوندن مطالب جدید به روز نگه دارین. و پیشنهاد آخری که میتونم بهتون بدم اینه که مدام توی وبسایت های مرتبط حضور فعال داشته باشین. خداروشکر فک میکنم ITPRO.IR هم مناسب ترین جا باشه. روزانه سئوالات دیگران رو چک کنین و چنانچه جواب اونا رو میدونین پاسخ بدین، این خودش یه نوع شیوه باز به خاطرسپاری هست دیگه. چرا که مطالبی رو که بلدین با پاسخ دادن به دیگران میتونین دوباره Refresh و به یاد بیارین.

No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
نیما هاشمی

بله رفیق

برای همه در تمام زمینه ها این اتفاق میوفته و چیز عجیبی نیست

کلا زمانی که با یه چیزی سروکار نداشته باشیم کم کم از یاد میره ، شبکه خیلی گستردست و مسلما شما نمیتونید در آن واحد با همه چیز کار کنید و خواه نا خواه یه چیزایی از یادتون میره

منم خیلی از مسائل از یادم رفته و به کتاب ها مراجعه میکنم در صورت نیاز

تکرار و تمرین باعث میشه مسائل در ذهن هک بشن ، مثل جدول ضرب انقدر که تمرین کردیم دیگه رفته تو ذهنمون

هیچ وقت نا امید نشو ، اگر هدفت با اهداف دیگران متفاوته اصلا نترس و یادت باشه هواپیما بر خلاف جهت باد از زمین بلند میشه ;-)
محمد نصیری

ITPRO ی عزیز ، طبیعی هست که یه سری مطالب از ذهن شما دور بشه دلیلش تکرار نشدن و کم استفاده شدن از موارد مورد نظر هست ، من همیشه برای یادگیری چند پیشنهاد دارم :

1. یاد بدید به دیگران ، حتی به زود ، عاشق تدریس باشید
  2. یه وب سایت یا وبلاگ بزنید و دانسته هاتون رو به اشتراک بگذارید
  3. شروع کنید و عادت کنید توی وب سایت های مختلف به سئوالات دیگران درست جواب بدید
  4. جستجو کنید و مرتب خودتون رو به روز کنید ...
  5. به اشتراک بگذارید ، به اشتراک بگذارید و به اشتراک بگذارید
هر چی دارم و هستم الان فقط به خاطر یاد گرفتن و یاد دادنه ... بیا با هم اینجا همکاری کنیم ... دنیا رو تغییر میدیم ... کانال تلگرام من tosinsoceo
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....