کامبیز شریفی

مقایسه نرم افزارهای راه اندازی VDI

سلام خدمت دوستان

من مقایسه ای میخواستم درباره نرم افزارهای راه اندازی VDI ؟

کسی تا بحال راه اندازی کرده ؟

تو چه محیطی کدومش بهتر جواب میده ؟

#مقایسه_citrix_xen_و_vmware #مزایا_و_معایت_vdi #vdi_با_citrix
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh

سلام

با توجه به منابع آموزشی و تجاربی که از اساتید شنیدم فکر می کنم vmware خوش دست تر و با منابع آموزشی بیشتر باشه

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
کامبیز شریفی

فقط منابع اموزشی خوب نمیتونه موفقیت و کارایی رو تضمین کنه ، آیا کسی جایی راه اندازی کرده ؟

من تجربه کاری تو محیط عملیاتی مدنظرم هست .

من پس از 5 سال حرفه ای کار و راه اندازی VDI میگم هر شرکت مزیت ها و معایب خودشو داره و دقیق نمیشه گفت کدام بهتره

مثلا در سازمان هایی که نیاز دارن VDI با سیستم های دیگه Integrity داشته باشه معمولا سراغ Vmware میرن و با محصولا دیگه VMware میان و Lock میشن ولی در سازمانهایی که سرعت در پیاده سازی هزینه کمتر و انطباق کمتر بخوان میان و Ctrix xendesktop استفاده میکنند و آنهایی هم که پایه و اساس رو با مایکروسافت بستن از مایکروسافت استفاده میکنند به نظر من یک متخصص کامپیوتر باید بتونه تمامی این سیستم ها رو نصب و اجرا و مدیریت کنه تا هر جا پروژه مناسبی بهش برخورد کرد تواناییشو داشته باشه

با تشکر بهروز سیروس زاد کانال اطلاع رسانی من در تلگرام http://telegram.me/sirouszad/4
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....