mehrdad2014

دلیل مشاهده نظرات فقط برای کاربرانی که ویدیو را خریداری نمودند؟

با سلام خدمت دوستان ITPRO
چند وقتی است موقعی که به قسمت ویدیوها میروم تا نظرات را مشاهده کنم نمیتوانم در صورت که قبلا نظرات در فیلم های آموزشی باز بود و مختص افرادی نبود که فقط ویدیو را خریداری نمودند معمولا در بقیه سایتها نظرات آزاد و برای بقیه نمایش داده می شود
البته منظورم نظرات فردی است که فیلم های آموزشی را ساخته است
شکل ساخت فیلم های آموزشی به صورتی می باشد که فکر میکنم اگر فردی از همان مجموعه ویدیویی را خریداری کند فقط می تواند همان نظرات را در آن (1 ویدیو) مشاهده کند و قادر به مشاهده نظرات در دیگر ویدیوهای همان مجموعه نمیباشد
خوشحال میشم دلیل این کار را بدانم ، من به شخصه مخالفم ، احتمالا مدیران سایت دلایل قانع کننده ای داشتند

#مشاهده_نظرات_ویدیوها #مشاهده_نظر_کاربران_عضو_در_ویدیوها #مشاهده_نظرات
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری
دلیل اینکار کاملا مشخص هست ، کسانیکه ویدیو رو خریداری کردند پشتیبانی دریافت میکنند.
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
sajjjad94 abdevari
بله بنده هم دقیقا هم نظر هستم باشما
و اینکه از گفتگو های زیر ویدیو بسیار بهره میبردم اما.......................
دوستان مهندس نصیری صحیح میفرماین چون که خب ممکنه سئوالی پرسیده شده باشه که مربوط به اون مبحث باشه که دربارش تو ویدئو توضیح داده شده و اگه کسی از اون استفاده ای کنه در واقع حق تولید کننده ویدئو ضایع میشه.اصن به نظرم نه تنها پست های تولید کننده بلکه پست های کسی که ویدئو رو خرید نکرده هم نباید درج بشه چون شاید سئوالی بپرسه که مربوط به بحثی باشه که دربارش مانور داده شده مثلا کسی بیاد بگه آقای نصیری شما که اینو توضیح دادین من متوجه نشدم شما اینطوری گفتین چرا اینطوری شد و از این صحبت ها ...
AMIRHOSSEIN KARIMPOUR
محمد نصیری
دوستان بالاخره باید بین کسیکه بصورت حلال ویدیو رو تهیه کرده و کسیکه بصورت حرام ویدیو رو تهیه کرده باشه ، ما کاربرانی رو متاسفانه الان داریم که با کمال پر رویی میان سئوال می پرسن زیر ویدیویی پولی و میگن چرا دیر جواب میدین و متوجه میشیم که ایشون حتی ویدیو رو نخریده از دوستش گرفته ، بنابراین این فقط حق افرادی هست که برای ویدیوها هزینه کردند که بتونن پشتیبانی اساتید رو مشاهده کنند ، قطعا مورد بعدی که بحث حذف کلی Comment ها هست رو هم به زودی اعمال می کنیم ، اگر کسی ویدیویی رو خریداری نکرده در اون خصوص اگر سئوالی داره می تونه از گزینه سئوال بپرسید اقدام کنه ، قسمت ویدیوها مختص پشتیبانی خریداران ویدیوها هست ، سپاسگزارم
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
البته من هم با مورد آخر موافقم کسایی که ویدیو رو نخریدن اصلا نباید بتونن در زیر ویدیو نظر بدن..
با تشکر بهروز سیروس زاد کانال اطلاع رسانی من در تلگرام http://telegram.me/sirouszad/4
mehrdad2014
من به این موارد فکر نکرده بودم ، توضیحات استاد عزیز جناب نصیری کاملا درست می باشد و قانع کننده بود
با سپاس

حمید
سلام خدمت کلیه دوستان
بهتر نیست فقط سوال ها نمایش داده بشه تا اگه کسی که نخریده با دیدن اون سوال که سوال خودش هم هست ترغیب بشه تا ویدوئو رو بخره؟
محمد نصیری
سوالات الان نمایش داده میشه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....