در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

مشاوره راه اندازی آپلودسنتر سازمانی بیرون شبکه (در اینترنت)

با سلام ، دنباله سولوشنی هستم که اعضای یک سازمان از بیرون شبکه که 100 نفر هستن بتونن فایل ارسال کنن ؟؟؟ ( بجز طراحی سایت )

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
رسول دانش

سلام

بهترین و راحترین راه راه اندازی FTP SERVER است

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...

با سلام

یعنی یک سایت ایجاد کنم ؟

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **

شما میتونید در سازمانتون با ۱۰۰ تومن یک synology NAS ایجاد کنید و قابلیت های فوقالعادش استفاده کنید که دقیقا نیاز شما رو برآورده میکنه..

میتونید برای دریافت نرم افزار و آموزش ها یی که تدریس کردم به قسمت دوره ها و دوره private storage cloud در همین سایت مراجعه کنید

با تشکر بهروز سیروس زاد کانال اطلاع رسانی من در تلگرام http://telegram.me/sirouszad/4
رسول دانش

نه الزامی به ایجاد سایت نیست نرم افزارهایی هستند که با نصب اونا یک ftp server به شما میده خیلی راحت و کاربردیه

این یکیشونه wing ftp server

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...

احراز هویت کاربرا رو چیکار کنم ؟؟؟؟

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
رسول دانش

داخلشون یوزر میشه تعریف کرد

دوست گرامی در synology هم کاربر میشه تعریف کرد هم هرشخص با قوانین خاص خود پهنای باند اختصاصی ظرفیت اختصاصی و پوشه اختصاصی یا اشتراکی داشته باشه تازه هم اپلیکیشن قابل نصب بر روی گوشی و تبلت هم داره

با تشکر بهروز سیروس زاد کانال اطلاع رسانی من در تلگرام http://telegram.me/sirouszad/4
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....