در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

ITpack

اینترنت پر سرعت بهتر است یا کم سرعت؟

سلام به همه شما دوستان عزیز و بزرگوار ، در سالهای اخیر ما شاهد طیف عظیمی از انواع دستگاههای مختلف و ابزارهایی که انتظار داشتیم وارد محیط فناوری اطلاعات بشوند و درون شبکه ها قرار بگیرند مثل Cooler و یخچال و تلویزیون و دیگر لوازم خانگی و غیر خانگی مثل چراغهایی که قابلیت کنترل از راه دور بوسیله مبایل وپرینترها و خلاصه هر دستگاهی که از آی پی و dhcp استفاده میکند.و همچنین بالا رفتن تدریجی خدمات سرعت اینترنت و رسیدن به 4 جی و....

در واقع هر سال که بگذره سرعت اینترنت در کشورمون نسبت به کشورهای دیگر نامحسوس هستش و با اینکه از 4 جی استفاده میکنیم حس میکنیم هنوز Dialup کار میکنیم یعنی هم سرعتش کمه و هم خیلی از مناطق کشور اینترنت بهشون نمیرسه یا ضعیف هستش مثلا شهرستان املش شمال کشور اینترنت خیلی کند هستش و بعضی وقتا تا چند ساعتی قطع میشه و مخصوصا هوا که ابری باشه و شهرستان لار تا روستاهای اطراف بستک و اطراف شیراز یا روستاهای اطراف اهواز و سوسنگرد و حتی دهکده های کوهستانی کشورمون اینترنت ندارند و اگر داشته باشند سرعتش خیلی کم هستش یعنی کمتر از سرعت 56 kbps.امیدوارم منظورم را تونستم خدمت شما برسونم.

نمیدونم به نظر شما حالا جدا از اینکه چرا اینترنت اینجوریه این یک بحث دیگه است اما مسئله این است که به نظر شما اگر اینترنت قوی و پرسرعت تو تمام نقاط کشور داشته باشیم بهتر است یا اینکه سرعت کم که اشاره کردم چه نوع سرعتی باشه و در این صورت من دارم میبینم که یک مزیتی هم داره اونم اینه که حتی کسانی که نمیدونند شبکه چی هست دارند دکل میزنند و در نقاط مختلف کشور شبکه ایجاد میکنند و اینترنت را به اینجا و آنجا میرسونند و حتی میدانند وی پی ان چی هست یا مثلا آی پی و پرتها و کلا خیلی چیزها بلدند با اینکه آدمهای ساده ای هستند و تحصیلات ندارند.هینطور کسانی که تحصیلاتشون شبکه ها هستش و مهارت دارند باز هم اگر مقایسه کنیم با خیلی از کشورهای دارای اینترنت پر سرعت اطلاعاتشون بیشتره و کارشون منظمتره. فکر میکنم اگر اینترنت پر سرعت حقیقی داشته باشیم مثل کشور قطر یا کویت که دیگه باید مثل اینها باید آی تی مونو از کشور هند بیاریم .نظر شما چیست؟

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

الان اصل پرسشتون چی بود؟ این که اینترنت پرسرعت باشه بهتره یا کم سرعت؟

No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....