علی حقیقی

20 دقیقه ی خداحافظی

سلام خدمت تمام دوستان و عزیزان آیتی پرویی
خداروشکر سایت داره کم کم خودشو نشون میده و خیلی از مشکلاتش رفع شده .خیلی ممنون جناب مهندس نصیری و جناب مهندس احمدی عزیز و تمام عزیزانی که این مدت پای این سایت زحمت کشیدن تا ui جدید درست بشه و خودشو به خوبی نشون بده .ولی چیز اصلی که میخوام عرض کنم خدمتتون تشکر ویژه از تمام کسایی هست که آیتی پرو رو ITPRO کرده اند .هر کسی به نوبه ی خودش ،با مقاله، آموزش،فیلم ،جواب دادن سوالات و نوشتن اخبار داره کمک میکنه .تو این بحث میخوام یه تشکر ویژه تر کنم از کسایی که توی اکثر آموزش ها و مقالات و فیلم ها و...اسمشون هست . و امااااااااااااااااااااا 20 دقیقه ..........در واقع این بیست دقیقهههههههه آخرای عمر Ui قبلی (20 دقیقه آخر) میباشد که از پروفایل بیست استاد عزیز ITPRO یی در دقیقه ای که مربوط به پروفیلشون هست اسکرین شات گرفته شده بجز دو استاد عزیزی که ثانیه مورد نظر از دستم در رفت جناب مهندس شمس و جناب مهندس خلیفی عزیز شرمنده

..........................................................خلاصه هم تشکر ویژه از اساتید هم یادت بخیر ui قبلی................................................................................

فقط نکته ی کوچیک اونم اینکه سایت حدود سه چهار دقیقه رو 00:00:00:00 بود و اون موقع بود که سه تا عکس اولی گرفته شده

20 دقیقه ی خداحافظی

20 دقیقه ی خداحافظی

و اماااااااا تایمر

20 دقیقه ی خداحافظی

20 دقیقه ی خداحافظی

20 دقیقه ی خداحافظی

20 دقیقه ی خداحافظی

20 دقیقه ی خداحافظی

5

6

7

8

9

10

11

13

20 دقیقه ی خداحافظی

14

15

16

17

18

19

20

همیشه شاد باشید .

#تشکر #اساتید #استارت_آپی_به_نام_itpro
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh
سلام
تشکر کاش دیرتر میزاشتین این عکسا رو تا نوستالژی میشد...

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
محمد نصیری
واقعا خیلی جالب بود ، یه جورایی ناراحت شدم که قالب قبلی رو برداشتیم ، اما همیشه برای برداشتن قدمهای بزرگتر باید ریسک های بزرگتر کرد ، باید تغییر رو پذیرفت ، من میخام عکسی رو براتون بزارم که باورتون نمیشه ITPRO این بوده :
وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
علی حقیقی
واقعا جالب بود .....

وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

فرشید محمدی
داغونم کردی
در آینده خواهیم دید که یکی از بهترین قالب های سایت رو داشتیم و بجای توسعه نرم افزاری توسعه ظاهری دادیم
هر چند نصیرخان خوشش نمیاد ولی کاش نسخه قدیمی هم باقی میماند
محمد نصیری
عزیز من این ظاهری که مشاهده می کنید با توجه به بازخوردهایی که از همه کاربران دریافت شده طراحی شده ، اصلا نظر شخصی نبوده ، شما شاید با ظاهر قبلی خیلی راحت کار می کردید ، ما هم همینطور بودیم ، اما ظاهر قبلی وب سایت عین یک Forum بود و هر کسی میومد تا زمانیکه زمان نمیزاشت و هویت سایت رو درک نمی کرد فکر می کرد یک Forum ساده هست ، این چهره حاصل بازخورد خود کاربران هست ، هنوز چکش کاری داره ، هنوز خیلی از موارد مونده درست بشه ، اما خود من به شخصه تازه احساس می کنم حرفه ای تر شدیم ، امروزی تر شدیم ... نسخه قدیمی نمیشد باقی بمونه اصلا منطقی نبود که بمونه ... مطمئن باشید چند وقت دیگه با این قالب هم عجین میشید ... خوش اومدن یا خوش نیومدن من مهم نیست ... اگر کاربرها مشکلات رو نمیگفتن وب سایت به اینجا نمیرسید ... مطمئن باشید بهترین قالب وب سایت همینی هست که اینجا هست ... فقط چون عادت کردیم چند سال با ظاهر قبلی کار کنیم سختمونه تغییر رو بپذیریم ، مثل سرطان میمونه .. وقتی یک غده سرطانی رو از بدن در میاریم سخته ، خونریزی داره ، درد داره اما بعد از مدتی متوجه میشید که بهترین کار رو انجام دادید...
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....