بهار گلباران

دعوت از اساتید فناوری اطلاعات برای حضور در ITPRO

دوستان سلام

من در حقیقت توی این بحث میخوام یه اشاره ای بکنم به

یک موضوعی که واقعا هم واسه کاربران وبسایت و هم واسه خود وبسایت و هم برای کاربران مهمانی که از طریق گوگل وارد اینجا میشند

موضوع اینه که اگر ملاحضه بکنید وبسایت آی تی پرو بهترین وبسایت کشورمونه نه فقط من میگم همه کاربرانی که واقعا وارد این وبسایت شدند و مهندسان آشنا به علوم تکنولوژی یعنی امکان داره یک مهندس تازه وارد بیاد توی وبسایت یک نگاهی بکنه میفهمه که بهترین وبسایته چون آدم فهمیده زیاد هست.اما من فکر میکنم یک مشکلی هم هست اینه که اینجا مهندس و آشنا به تکنولوژی زیاد داریم اما فقط در حد سوال کردن و جواب به سوالات اینجا هستند و هیچوقت سعی نکردند یک دوره آموزشی ویدیوئی بزارند که کاربران استفاده کنند درسته دوره های متعددی اینجا هستند چه ویدیوئی چه غیر ویدیوئی اما باز هم نیاز هست و این وبسایت خوب را فقط بخواطر گفتن یک نکته یا منتظر بمونیم کسی سوال کنه که جوابشو بدیم بکار نبریم و هم اینکه از مسئولین محترم وبسایت اگر امکان داره کسانی که فعالیت دارند توی وبسایت ازشون دعوت کنند چون من مهندسان زیادی دیدم که وقتی ویدئو میزارند میگن ما از طرف فلان سایت دعوت شدیم که آموزش بدیم .بالاخره اینو من بعنوان بحث گذاشتم اگر اشتباه کردم یا به کسی ضرر داره ببخشید.

#دعوت_از_اساتید_برتر_جهت_حضور_در_itpro #itpro_اساتید_it_را_دعوت_می_کند #دعوت_از_اساتید_فناوری_اطلاعات #دعوت_از_اساتید_it_در_itpro #دعوت_به_همکاری_در_فناوری_اطلاعات #پیدا_کردن_استاد_مناسب
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری

جناب مهندس مرادی عزیز من این بحث رو Pin کردم تا چند ساعتی دوستان بیان و مشاهده بکنن و نظرات ما رو هم بدونن ، در خصوص دعوت از اساتید فرمودید من هم چند نکته رو خدمتتون عرض می کنم ، همه اساتید ایرانی استاد بنده هستند و به شخصه هیچ ادعای در حوزه فناوری اطلاعات ندارم اما چون این بحث باز شد بد نیست که از جانب مسئولین وب سایت ITPRO هم چند نکته رو بدونید ، اولا از خودمون همیشه این سئوالات رو بپرسیم ؟

1. چرا ITPRO رو بهترین وب سایت فناوری اطلاعات ایران میدونیم ؟
  2. چرا در ITPRO مطالب کپی شده وجود نداره ؟
  3. چرا در ITPRO اینقدر کاربرها با احترام با همدیگه صحبت می کنن ؟
  4. چرا کل کل و جر و بحث بیخودی در ITPRO وجود نداره ؟
  5. چرا در ITPRO مطالب غیرفنی حتی در حد نوشتن تشکر هم وجود نداره ؟
  6. چرا در ITPRO نرم افزارهای کرک شده و لینک کرک وجود نداره و اصلا بحثی هم در این زمینه نیست ؟

خوب فقط جواب این سئوالات یک جمله هست : قوانین بسیار سخت گیرانه برای برقراری نظم و سلامت وب سایت که هیچ کاربری رو هم استثناء نمی کنه ، یعنی چه عزیزان ما آخر فناوری اطلاعات باشن و کل دنیا بشناسنشون و چه هیچکس نشناستشون و هیچ شناختی هم از فناوری اطلاعات نداشته باشند موظف هستند قوانین رو رعایت کنند ، ما به شدت به این قوانین سخت گیرانه معتقدیم و در وهله اول خودمون قوانین رو رعایت می کنیم که حرف و حدیثی نباشه ، خوب در خصوص دعوت از اساتید خدمتتون عرض می کنم که از همینجا اعلام می کنم همه اساتید ایرانی که ما رو قابل می دونن دعوت به همکاری هستند در ITPRO اما در صورتیکه قوانین ما رو رعایت کنند ، ITPRO جای همه هست ، نیاز به دعوت نیست ، ببخشید اینطور میگم اما با احترام به بسیاری از اساتید ایران زمین ما در ابتدای کار از چند استاد در این خصوص دعوت کردیم و کلی هم تماس تلفنی گرفتیم و منت گذاشتند اما چه شد در نتیجه : استاد سیسکوی عزیز ما که برای خودش برندی در این حوزه هست پاسخ دادند که اگر سئوالی در وب سایت پرسیده شد سئوال رو برای من ایمیل بزنید براتون جواب میدم ، یه username به نام من درست کنید پاسخ رو از جانب من بگذارید تو وب سایت !!! یعنی حتی سختشون بود که در وب سایت ثبت نام کنند چه برسه به فعالیت ...

استاد دوم ما که برای خودشون برندی هستند در فناوری اطلاعات و مدیر چندین وب سایت دیگر هم هستند هم تشریف آوردند اما قوانین ما رو رعایت نمی کردند برای مثال ارسال لینک خالی ، توضیح به زبان انگلیسی ، ارجاع به مطالب زبان اصلی بیشتر از حد و عدم استفاده از زبان فارسی از قوانینی بود که این دوستمون رعایت نمی کردند و ما هم بهشون تذکر دادیم ایشون گفتن شما برای حفظ برندهای فناوری اطلاعات باید قوانینتون رو تغییر بدید اینجوری موفق نمیشید ... !!!! خوب ما از ایشون خداحافظی کردیم گفتیم اگر ITPRO تبدیل به مرجع و وب سایت تمیزی شده در فناوری اطلاعات به این دلیل بوده که خدا سازی در حوزه فناوری اطلاعات نکردیم ، هر کسی فکر می کنه خدا هست لطفا در ITPRO نیاد اینجا همه خودمون رو در حد یک کاربر عادی پایین می دونیم و فقط به اشتراک دانش فکر می کنیم ...

به هر حال این دو نمونه از دوستانی بودند که اومدند و رفتند ... یا دوستانی و اساتید دیگه ای اومدند و انتظار داشتند توی وب سایت براشون اعلان بزنیم که فلانی تشریف فرمایی کردند در ITPRO و مقدمشون گلباران باد ... ما هیچوقت چنین کاری نمی کنیم ... اینجا جا برای همه باز هست و همه اساتید با رعایت قانون وب سایت می تونن فعالیت کنند و در سورپرایز هم می بینید که قسمتی ویژه دعوت از همین دوستان دیده شده ... حالا باز نظرات شما دوستان ارزشمند هست برای ما به همه اساتید بگید که اینجا قوانینی داره که همین قوانین باعث شده خوب رشد کنه و سالم بمونه ... اگر قصد ندارند خدایی کنند ما در خدمتشون هستیم ، اینجا فقط با اشتراک دانش بیشتر و تلاش در جهت رفع مشکلات بیشتر کاربران میشه رشد کرد ... سپاسگزارم

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
علی حقیقی

به نظر من همین موضوعی که جناب مهندس نصیری اشاره کردند یعنی اینکه خدا سازی تو حوزه ی فناوری اطلاعات توی مرام سایت نیست یکی از ویژگی های خیلی خوب سایت هستش شاید در بعضی موارد به ضرر سایت تموم بشه ولی محاسنش خیلی بیشتر از ضرری هستش که به سایت وارد میشه خود من به شخصه فروم های زیادی رو دیدم تو این حوزه ولی این سایت پویایی خیلی خوبی داره همین که باعث میشه افرادی که احساس میکنند میتونن کمکی کنن ،مطلبی بزارن ،خودشون رشد کنن و باعث رشد بقیه بشن خیلی خوبه ولی نظرتون نظر خیلی خوبیه اگه استادی باشه که بتونه وقت بزاره برای سایت و کمک حال کاربرا باشه عالیه ....ما که از خدامونه ...ممنون از این بحثی که باز کردین

rasool danesh

من این موضوع رو به صورت یک پیشنهاد دادم اما به فراموشی سپرده شد

من پیشنهاد دادم که هر هفته یک مبحث آموزشی به بحث و آموزش کامل گذاشته بشه تا هم یک بحث جامع و کامل مطرح بشه هم اساتید نظر کاملی روش بزارن...

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
ITpack

ممنون از بحثی که گذاشتید آقای مهندس مرادی من هم مثل شما این احساس را دارم اما نمیگم یک دوره آموزشی که شاید برای ضبط کردنش چند ماه طول بکشه اما اگر کسی توانش را داشته باشه حد اقل یک ویدیوی 20 دقیقه ای را ارائه كنه ممنون میشیم همچنین مسئولين وبسایت هیچ مخالفتی نمیکنند از این نوع موارد و استقبال میکنند به شرطی که قوانین وبسایت رعایت بشه همانطور که دوستان اشاره کردند و به نظر من قوانین سختی هم نیست یعنی کیفیت ویدیو و رعایت حق کاربران که کسی اذیت نشه و بی نظمی در ارسال پست و اینها که قوانین نیستند اینها یک وظیفه هستند که آدم توی خانه خودش هم داشته باشه.مرسی از مطلبتون مطلب خوبی بود.

علیرضا

سلام به همه ITPRO ای های عزیز، من دقیقاٌ متوجه نشدم منظور از اساتید جه کسایی هستند. من چند وقته وارد سایت شدم ولی در همین مدته کوتاه چیزی که توجه منو جلب کرد، حضور با احترام دوستانی بود، که با اینکه نمی دیدمشون، ولی از روی اتمسفری که جملاتشون داشت، چه در سئوال طرح کردنشون، چه در جواب دادنشون و چه در مطلب گذاشتنشون، اینو بدونه اغراق می گم، متوجه شدم با دوستانی مراوده می کنم که هم در حوزه کاری خودشون استادند و هم در حوزه ادب استاد. درود بر همگی شما از صمیم قلب

(کمال آدمی=افکار مثبت، گفتار نیکو و کردار پسندیده)-وقتی کسی در کنارت هست،خوب نگاهش کن،به لبخند بین حرف هایش،به سبک ادای کلماتش،...،دست هایش را به حافظه ات بسپار،گاهی زود،دیر می شود.
ITpack

دوست عزیز جناب مهندس عليرضا

منظور دوستمون از اساتید من و شما و همه کاربران آی تی پرو که واقعا همشون در زمینه های مختلف استادند و موضوع بحثشون دعوت از اساتید جهت ضبط ویدیوهای آموزشی برای ایجاد زمینه ای در پیشرفت بیشتر سایت هستش و دستشون درد نکنه.

به عنوان یک عضو کوچیک سایت میگم که اشتراک دانش بیشتر از اینکه به دیگران کمک کنه به خودمون کمک می کنه از هر لحاظ که بررسی کنید می تونید به حرف من برسید

دوستانی که در سایت فعالیت می کنن حالا به هر شکلی (جواب دادن به سوالات ، گذاشتن نکته ، آموزش ، مقاله ، ویدیو و ...) کافیه دانش خودشون رو با قبل مقایسه کنن مطمئنا خیلی تفاوت می بینند (برای من که اینطور بوده و خیلی خوشحالم که با این سایت و کاربرانش آشنا شدم) چون برای اینکه یه مطلب رو بخوای برای کسی توضیح بدی باید اول خودت به اون مطلب اشراف پیدا کنی و این باعث میشه که به صورت عمیق تری به مطالب پرداخته بشه و مطالب رو کاملا درک کنید. پس این طرز تفکر رو بزاریم کنار که چیزی که بلدم رو برای خودم نگه دارم و به کسی یاد ندارم شاید موقعیت من به خطر بیفته

همچنین افزایش دانش توی جامعه IT برای همه فعالان در این زمینه مفیده و باعث میشه کلا وضعیت IT توی کشور ارتقاء پیدا کنه و بتونه هرچه سریع تر پیشرفت کنه

کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork

در ضمنا آموزش هایی که میزاریم حتما نباید آموزش های سطح بالا باشن می تونیم آموزش های ساده رو شروع کنیم و مطمئنا همین آموزش های ساده برای خیلی از افراد مفیده و همینطور از گذاشتن آموزش هیچ ترسی نداشته باشید که شاید اشتباه باشه یا کسی ایراد بگیره و ... اینو مد نظر داشته باشید که قراره در کنار هم و با کمک هم رشد کنیم و آینده IT رو شکل بدیم

کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
mehrdad2014

من در این مدتی که در این سایت عضو شدم کمتر به سایتهای دیگر در این حوزه سرمی زنم دلیلش هم سرزندگی و بروز بودن سایت می باشد و یکی از سایتهایی که اگر وقت کنم هر روز باید نگاه کنم همین سایت می باشد ، و در مواقعی که مشکلی پیش می آید و سایت بالا نمی آید ناراحت میشوم ،موردی که شاید خیلی از دوستان هم همینطوری باشند

در زمینه اساتید هم می توان بگویم که این سایت خوشبختانه در هر زمینه ای اعم از مایکروسافت و سیسکو ، میکروتیک و مجازی سازی و ... اساتید حرفه ای دارد که ویدیوهای آموزشی هم تهیه کردند و کیفیت آموزش هم خوب می باشد

البته خیلی از آموزشهای تخصصی هستند که می توان در سایت قرار داد مانند Skype for bussines2015 ، CRM ،Exchange و...

ولی من فکر میکنم به مرور زمان این آموزشها گذاشته شوند

اصولا کسی از اساتید که وقت هم نداشته باشد و به کار در چنین سایتهایی و به اشتراک گذاشتن دانشی که دارد اعتقادی نداشته باشد نمیتوان به اجبار دعوت نمود و نتیجه کار فقط بالا بردن تعداد کاربران می شود و در کیفیت تاثیری نمیذارد

موردی که در پیام جناب نصیری دیدم این هست که قوانین را باید همه افراد حتی اساتید رعایت می کنند و این خود باعث میشود که همه قوانین سایت را رعایت کنند و نتیجه کار منظم بودن سایت می باشد

در ضمن این نکته که دوست عزیز گفتند "وبسایت خوب را فقط بخواطر گفتن یک نکته یا منتظر بمونیم کسی سوال کنه که جوابشو بدیم بکار نبریم" ویدیوهای آموزشی الان در تمام سایتها موجود است حالا با کیفیت های بالا یا پایین تر ، چیزی که در یک آموزش مهم می باشد نکته های آن می باشد که خودمان در مواقعی که با آن مشکل مواجه میشویم میتوانیم از این نکته ها استفاده کنیم چیزی که در این نکته ها و سوالات مهم است تجربیات افراد می باشد که در هیچ سایت و آموزشی نمی باشد

مورد دیگری که در آموزشهای این سایت خوب می باشد این هست که بعد از خرید هر آموزش ویدیویی ، در صورت وجود مشکل می توان با تهیه کننده ویدیو به سوال و جواب کرد و مشکل مورد نظرمان را تا حد ممکن رفع نمود

ITpack

جناب آقای مهندس مهرداد عزیز

نظر شما برای ما مورد احترام و مهم هستش همانطور که فرمودید هر روز به این وبسایت سر میزنید همین برای ما ارزش زیادی داره و هر کسی در حد توان خودش میتونه توی وبسایت فعالیت داشته باشه بحث دوستمون هم همین بوده حتما لازم نیست که هر کسی عضو این سایت باشه بیاد ویدیو بذاره یا اینکه انتقاد کرده باشه از طرح سوال و نکته و فقط منظورشون جلب توجه اساتید محترم به ارائه ويدیوهای آموزشی است چون احساس کرده که با وجود اساتید زیاد در وبسایت باز هم نیاز هست و استقبال میشوند .در واقع از همین بحث ایشون من خودم تصمیم گرفتم یک دوره کامل آموزشی بذارم و دارم فکرشو میکنم که کدام دوره و به چه شکل باید صورت بگیره که مفید واقع بشه با توجه به شرایط و وقتی که دارم امیدوارم بتونم ارائه بدم احتیاجی هم به دعوت ندارم بالاخره وبسایت خودمونه همه هم ازش استفاده میکنیم و مخصوصا با همدیگه آشنا میشیم .

و حتما لزومی نداره که باید یک دوره باشه همانطور که گفتید Skype for bussines2015 ، CRM ،Exchange ما احتیاج داریم به آموزشهای بیشتر .

و همچنین لزومی نداره که یک استاد عالی رتبه میکروسافت حتما باید Exchange یا MCSE یا دوره های پیشرفته بذاره اما اگر در توانش باشه یک Network+ بذاره منت گذاشته و ازش استقبال میکنیم کسانی هم که نمیتوانند یا وقتشو ندارند باز هم دوستان محترم ما هستند

در مورد نکته دوستمون آقای مرادی هم در رابطه با نکته و سوال انتقاد نیست و جنبه دعوت به همکاری داشته که آقای مهندس نصیری جوابش را دادند و عنوان بحث را اصلاح کردند.

رضا پدرام

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی ، در جواب این که فرمودین :"اینجا مهندس و آشنا به تکنولوژی زیاد داریم اما فقط در حد سوال کردن و جواب به سوالات اینجا هستند و هیچوقت سعی نکردند یک دوره آموزشی ویدیوئی بزارند که کاربران استفاده کنند درسته دوره های متعددی اینجا هستند چه ویدیوئی چه غیر ویدیوئی اما باز هم نیاز هست و این وبسایت خوب را فقط بخواطر گفتن یک نکته یا منتظر بمونیم کسی سوال کنه که جوابشو بدیم بکار نبریم "

کاملاً با شما موافقم چون بعضاً همین کارو انجام میدم خیلی موقع ها شده که گفتم بیام مثلاً آموزش Exchange2016 یا 2016 Dynamic CRM رو شروع کنم و بزارم اما کیفیت مطلبی که تهیه میشه باید واقعاً خوب باشه مثلاً وقتی ویدیو های استاد نصیری رو میبینم با n ساعت سابقه آموزش و تدریس با بنده که فقط اون سناریو هارو پیاده سازی کردم و هیچگونه سابقه آموزشی ندارم بخوام مقایسه کنم اختلاف بسیار فاحشی خواهد داشت که این انگیزه تولید محتوا رو حداقل از من میگیره،باید قبول کنیم که توانایی آموزش و تدریس واقعاً مرتبه بالاتری از دانشه که حداقل حقیر به اون نرسیدم پس سعی میکنم در حد توانم فعالیت کنم اما یه قسمت دیگه نمیدونم تنبلی خودمونه یا چیز دیگه مثلاً چند سال پیش با خودم عهد کرده بودم اگه به موضوعی اشراف پیدا کنم چون هیچ منبعی از اون تو اینترنت ندیدم، اون را منتشر کنم چرا که ایمان قلبی دارم که زکات علم نشر اونه ولی هنوز به علت عدم توانایی بنده در نگارش مناسب اون مطالب یا فن بیان مناسب مونده و عملی نشده امیدوارم روزی بتونیم همه قدمی تو این عرصه برداریم نه اینکه فقط مصرف کننده باشیم.

ITpack

دوست عزیز جناب آقای مهندس پدرام

من هم یه نقطه نظری دارم در رابطه با این نظری که دادید البته با اجازه صاحب بحث که خود ایشان باید جواب بدهند و از همه استادان بزرگوار

در حقیقت از این نظرتون خوشم اومد و اگر امکانش بود صدتا پسند واسش میگذاشتم .

شما درست در همان نقطه ظعف عدم انتشار ویدیوها انگشت گذاشتید و آقای مرادی در قالب چند تیتر فقط واقعا استاد بود در طرح بحث.

تا الان خود ایشان هم هیچ جوابی نداده.

ببنید من تا الان هیچ ویدیویی توی وبسایت نذاشتم و دارم دنبال یک وقت مناسب میگردم که یک دوره ای را تقدیم عزیزان بکنم وقتی میام شرایط وبسایتو میبینم برای تولید ویدیو حد کیفیت هم تعیین کرده مثل خوب خیلی خوب و عالی و بسیار عالی

حالا به نظر شما اگر نتونم مثل آقای مهندس نصیری که با تجربه بیش از 10 سال در امر تدریس ویدیوی بسیار عالی بذارم باید صرف نظر کنم؟

وبسایت نمیگه که کیفیت باید %100 باشه در حد خوب هم اشکال نداره ما همه طالب علم هستیم.این مشکلی که هست باعث شده که کاربران در واقع با اینکه استاد و مهندس هستند جرأت نداشته باشند و خودشان را در درجه ای می بینند که از ضبط ویدیو هراس داشته باشند.

در واقع آقای نصیری و همه اساتید محترمی که ویدیو میزارند اونو فورا نمیپیچونن میزارن توی وبسایت حد اقل برای ضبط یک ویدیو یکی دو روز احتیاج دارند زحمت میکشند ضبط میکنند برنامه هاشو مرتب میکنند ویرایش میکنند حذف میکنند اضافه میکنند عکس میگیرند حتی توی وبسایتها میگردند و در آخر نتیجه نهایی را ارائه ميدن و کاربران هستند و نظر میدهند اگر مشکلی داشت باز هم قابل ویرایش هست.

من از همه دوستان عزیز که مشکل اینکه مبادا بعد از اینکه زحمت کشیدند و ویدیو تولید کردند مورد قبول مسؤلين وبسایت قرار نگیره میگم که شما

ویدیو بسازید اگر به نظرتون خوب بود و قوانین وبسایت رعایت شده آپلود کنید بالاخره مثل امتحان رانندگی میمونه بار اول قبول نمیشی بار دوم یا سوم دیگه میدونی چجوری قبول بشی.این نظر من هست اگر درست بوده باشه و از همه تشکر میکنم.

بهار گلباران

ممنون از همه دوستانی که نظر دادند و عزیزانی که پسندیدند منو شرمنده اخلاقتون کردید نمیدونستم بحث من تا این حد اهمیت داشته باشه همچنین از آقای مهندس نصیری بخاطر پین کردن بحث و نظرات همه دوستان تشکر میکنم. هدف من فقط دعوت از شما عزیزان بود که از آموزشها نظرات نکات سوالات مقاله هاتون استفاده کنم.از آقای آی تی پک عزیز هم بخاطر نظرات توجیهی که به جای من داشتند ممنونم و بگم که شما درست گفتید بعضی از دوستان واقعا دوست دارند ویدیو تولید کنند اما مثل اینکه این جرات را ندارند.اینو هم اضافه کنم که ما همه ایرانی هستیم و ایران متشکل از قومیتهای مختلف به انواع زبانهای محلی هستش و ما اینو درک میکنیم و به همه اقوام ایرانی احترام قائل هستیم که جای بحثی نمونه چه کرد باشید چه ترک باشید چه بلوچ چه عرب چه گیلکی چه افغان چه لر چه فارس یا هر قومی باشی ایرانی هستی و کمال احترام را پیش ما دارید و از شما دعوت شده و زیر کلمه دعوت شده صد خط میکشم که طبق قوانین سایت ویدیو بزارید هم خودتون این جرات را پیدا خواهید کرد هم ما استفاده میکنیم و مسولین سایت اساتید بزرگواری هستند و هدفشون ارتقاء سطح دانش شما هستش همانطور که آقای مهندس نصیری گفتند.

محمد نصیری

دوستان و عزیزان و سروران گرامی ، هدف از Pin کردن این بحث خوب بودنش بود و جای صحبت داشتنش ، من Pin کردم بحث رو تا خودتون متوجه بشید ITPRO یعنی چی ... الان 14 پست در این بحث ارسال شد ، 14 پستی که به نظرم یکی زیباتر و منطقی تر و دقیقتر از قبلی بود و همگی با احترام و نهایت ادب با همدیگه صحبت کردن ، ما و مجموعه ITPRO از همین احترام و ادبی که در ITPRO ایجاد شدن لذت می بریم و به همین دلیل روی قوانینمون پایبندیم ، نکته ای که دوستان گفتند در خصوص اینکه جرات کنیم و بنویسیم ، جرات کنیم و ویدیو تولید کنیم ، دوستان در سورپرایزی که داریم ما بهتون آموزش میخایم بدیم که چطوری ویدیو تولید کنید ، چطوری مطلب تولید کنید ، چطوری جرات کنید بنویسید و دیده بشید و برند بسازید ، فکر می کنم احساس روزهای اول خودم رو دارید ، روزهای ابتدایی که ITPRO رو راه اندازی کرده بودیم من با ترس و لرز مطلب می نوشتم ، تا یک مطلب می نوشتم ده نفر نقدش می کردن ، اینقدر حساس شده بودم رو مطالبم که جاییش مشکل نداشته باشه ، ولی به جای اینکه جا بزنم پای کارهام موندم و ارتقاء دادمش ، شما هم می تونید همینکار رو بکنید ، شروع کنید به اشتراک دانش ، باور کنید مجموعه ITPRO حتی در حد اینکه چند بار مطلب رو از صفر براتون ویرایش کنه که الگو برداری کنید کمکتون می کنه بدون هیچ انتظاری برای اینکه بتونید خودتون رو به جامعه فناوری اطلاعات معرفی کنید.

یکی از دوستان گفت تو این همه انرژی که برای ویرایش مطالب دیگران میزاری اگر رو مطالب خودت میزاشتی 10 برابر مطلب تولید می کردی ، بهش گفتم خوب ولی من با این کارم باعث می شم یک فرد یک شخصیت و یک نگرش جدید توی فناوری اطلاعات ایجاد بشه ، من به طرف ماهی نمیدم بلکه ماهیگیری یادش می دم ، برای ویدیو هم همینه ... اولش سخته ... اما سعی می کنیم یاد بدیم که پارامترهای یک ویدیوی خوب چیه ، چرا از یک ویدیو احساس مثبت و از یک ویدیو احساس منفی بیرون میاد ... به امید خدا منتظر باشید امسال قرار هست برای اولین بار در طی این 5 سال برای ITPRO تبلیغات هم بکنیم ... جالبته بدونید که از زمین و آسمون میخان بهمون ضربه بزنن و نمیدونم چرا !! شاید نون خیلی ها رو آجر کردیم و شاید نباید برخی آموزش ها رو با این کیفیت قرار میدادیم ... جالبه بدونید که هیچ وب سایتی ، هیچ برنامه تلوزیونی ، هیچ برنامه رادیویی و هیچ رسانه مطبوعاتی و ... یک کلام در مورد ITPRO تا حالا صحبت نکرده در صورتیکه همه کارشناس هایی که تو فناوری اطلاعات هستند اگر اغراق نباشه حداقل اسم ITPRO رو شنیدن ... نمیخایم وب سایت رو وارد حاشیه کنیم اما بدونید که در پس زمینه خیلی تحت فشارمون میزارن و میخان منزویمون کنن ... با هم رشد می کنیم ... یا علی

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
rasool danesh

سلام

با تشکر از همه دوستان و اساتید و آرزوی روزهای خوب برای سایت و برای این جمع

مطمئن باشین تنها کسی که میتونه به سایت و این جمع ضربه بزنه فقط و فقط خود این جمع و سایته نمیخوام مقایسه کنم اما مثال مزنم که ملموس باشه بزرگترین دشمن شرکتهایی مثل گوگل خوده گوگله ...یا ماکروسافت دشمنش خوده ماکروسافته...

این سایت اگر در حد اونا نباشه اما برای ایران و فارسی زبانها تقریبا همون قدر ارزش داره... و مطمئن باشین با ایده و نظرات و رویه ای که داره موفق خواهد بود حالا اگر عده ای می خوان فشار بیارن و جبهه گیری کنن خودشون ضرر کردن و قضیه (...عرض خود می بری و زحمت ما میداریه...)

من فکر می کنم با توجه به وضیعیت کنونی سایت اگر مخالف نداشته باشه جای تعجبه.... (به قطار در حال حرکت سنگ می زنن)

استاد نصیری من به نوبه خودم و برای ارتقا دانش در ایران طرف دار سایت و مطالبش هستم و اگر کمک و حمایتی هم لازم باشه هستم....

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
علی حقیقی

دوست عزیز جناب مهندس مرادی همانطور که خودتونم اشاره کردین اینکه اصلا تصور نمیکردین که بحثتون این طور مورد استقبال بگیره ،این از نکات خیلی خوبه سایته که مهم نیست چقدره پست میزارید یا چقدر بقولی استاد تمام رشتتون هستید ...مهم ایته که مطلبی که میگید مورد نیاز هستش و مورد استقبال کاربرها قرار میگیره ....و اینکه نه تنها ویدیو بلکه در موارد دیگه هم این اجساس به فرد دست میده که اساتید و کاربرای سایت پشتت هستند و احساس تنهایی نمی کنی ....به قول دوستان قرار نیست ویدیو در سطح و اندازه اساتیدی باشه که مدت ها این کار رو انجام میدن ...مطمئن باشید زحمتی که برای ساخت ویدیو میزارید دقیقا خودشو نشون میده

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....