سید احمد  توسلی

مشکل در نصب یک برنامه تحت وب برای کلاینت با دسترسی لوکال ادمین

با سلام

ی اتوماسیون تحت وب داریم که با تنظیمات IE کار میکنه تنظیمات با یوزر ادمین درست هست اما کلاینت مشکل داره و دسترسی لوکال ادمین هم دادم مشکل حل نشده !!!
#مشکل_اتوماسیون #تحت_وب #تنظیمات_ie
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh
آیا در هنگامی که اولین بار اتوماسیون روی یوزری اجرا میشود نرم افزار یا پلاگینی نصب می شود؟
اگر فقط تنظیم ie باشه که نباید ایرادی برخورد کنه ، شاید نرم افزار یا پلاگینی نصب میشه که در یوزر محدود نصب نمیشه
یک لحظه یوزراتونو admin کنید تا ie تنظیم بشه و بعد دوباره محدود کنید
خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
علی پرکره
اتوماسیونتون چارگونه!؟ میشه اسمشو بگید بهتر میشه کمک کرد
بله همین چرنده :(
** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
علی پرکره
دوست من منم دارم از همین چارگون استقاده میکنم
نیازی به دسترسی ادمین نداره

تو GPMC اکتیو دایرکتوریت تنظیمات IE رو ست کن خیلی راحت رو یوزرها اعمال میشه و نیازی به هیچ تنظیمی نیست

فقط اون فایل MSI دیدگاه رو حتما باید نصب کنی

من بهش دسترسی ادمین ندادم .... این مشکل هر از گاهی رو بعضی از کلاینت ها میفته .../// ارتباط برنامه با ورد افیس قطع میشه یا باید ورد باز بمونه یا اینکه پروفایل کاربر مجدد تنظیم شه
علی پرکره
دقیقا اون پیغامی رو که میده بگو
در سیستم خطایی به وجود آمده میده!؟ یا
تنظیمات سیستم شما برای استفاده درست انجام نشده...؟
تنظیمات سیستم شما برای استفاده درست انجام نشده... این مشکل رو با یوزر خودم ندارم رو یوزر کلاینت میرم اینجوری میشه
علی پرکره

خب دقیقا همون مشکل تنظیمات IE حتما همشون روی اون سیستمها اعمال نشده

از گروپ پالیسی تنظیمات رو اعمال کردی؟>
گروپ پالیسی جواب میده !!! ولی ی سوالی که هست چرا اینجوری میشه !!! این مورد از هر 20 تا کلاینت ی مورد پیش اومده ///
علی پرکره
حتما جواب میده
من دارم کار میکنم
دلایل مختلفی میتونه داشته باشه. مثلا پروفایل یوزر مشکل داره و تنظیمات رو نمیگیره... و خیلی چیزای دیگه نمیشه بدون دیدن قطعا گفت ایراد کجاست
اینجوری باشه همه یوزرها رو ادمین کنم راحت شم :)))
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....