در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

علی پاکدل

راهنمایی در مورد اسمبل سیستم

سلام.

میخوام بدونم اگه مادربرد asus z170-a و پردازنده i7 6700k یا i5 6600k رو داشته باشم. و با توجه به اینکه مادربرد ذکر شده استانداردهای حافظه تا 3466 مگاهرتر رو پشتیبانی میکنه. حالا اگه یه رم 8 گیگ با فرکانس 3000 مگاهرتز بندازم به این سیستم با همین فرکانس کار میکنه یا بسته به مدل مادربرد و پردازنده این فرکانس اتوماتیک پایین میاد؟

خیلی واسم مهمه خواهشاً اگه کسی اطلاعات کافی و به درد بخور داره ممنون میشم در اختیارم قرار بده.

مادربرد و پردازنده در سایت دی جی کالا موجود هست و میتونید مشخصات رو نگاه کنید کامل.

#راهنمای_اسمبل_کردن_یک_pc #آموزش_سخت_افزار #سخت_افزار #چگونه_کامپیوتر_اسمبل_کنیم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

اتوماتیک پایین میاد ///

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
علی پاکدل

جناب آقای توسلی منظور بنده این نیست که یک رم با فرکانس 3000 مگاهرتزی بندازم و توقع داشته باشم که با فرکانس 3466 واسم کار کنه. (این رو عرض کردم به خاطر اینکه یه خورده بد توضیح داده بودم در پستم)

الان با این توضیح بازم همون میشه؟

yE MArd

مادربورد Z170-A به صورت دیفالت تا 2133 ساپورت میکنه و باید Over Clock کنید تا به فرکانس 3000 برسید

AH64

دوست عزیز طبق اطلاعات مادربرتون رم 3000 MHZ پشتیبانی می کند ولی اگر می خواهید فرکانس پایه ای نباشه شما باید از طریق BIOS از قسمت XMP در بخش حافظه می باشد فعال کنید و به صورت خودکار فرکانس حافظه شما به 3000 MHZ تنظیم می کند وکار سختی هم نیستش . نیازی به اورکلاک نیستش.

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....