ایمان سالاری

عدم باز شدن برخی صفحات وب، بعد از راه اندازی کریو کنترل

سلام دوستان عزیز IT PRO
بعد از راه اندازی کلی سرویس کریو با طرح های مختلف و .... چند روز پیش تو آخرین جایی که راه اندازی داشتم بهم اعلام کردن که برخی سایت ها باز نمیشه،
اول فک کردم مشکل از طرف شرکت سرویس دهنده اینترنت هست و بعد از بررسی های اولیه متوجه شدم که حرفشون درسته،
برخی سایت ها مثل mefa.ir توی اون شبکه که در حال حاظر داره از طریق کریو پکت ها ارسال میشه باز نمیشه.
اولین کاری که کردم رفتم توی جاهای دیگ ای که سرویس کریو رو راه ندازی کرده بودم بودم تست کردم و در کامل تعجب دیدم اونجا هم همین مشکلات هست.
فک کردم شاید سناریو های کانفیگ من مورد داره، با چندتا از همکاران صحبت کردم اما برای اون ها هم سایت ها باز نمیشد.
تمامی سرویس های خاص کریو بسته شده، اینطوری بگم الان فقط پکت ها داره از توی کریو برای گرفتن لاگ رد میشه و هیچ پردازش دیگه روشون انجام نمیشه، اما بازهم سایت ها باز نشدن،
ممنون میشم دوستانی که توی شبکشون از کریو استفاده میکنن چک کنن که سایت mefa.ir براشون باز میشه یا خیر، یا دوستانی که در این ضمینه تجربه ای دارند ارائه بدن، چون دیگه واقعا عقلم به جایی قد نمیده و همه چیز رو چک کردم.

#کریو #عدم_نمایش_وب_سایت #عدم_باز_شدن_صفحات_وب #کریو_کنترل
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
علی آقامیری

این اسکرین شات رو الان از mefa.ir از طریق کریو گرفتم !

مشکل هرچی هست ، از کریو نیست ، ممکنه DNS ، Cache یا هر چیز دیگه ای باشه ولی با router نیست .

وب سایت توسینسو

علی پرکره
منم باز کردم!!!
احمد رضایی
دوست عزیز هرچند من از کریو استفاده نمی کنم و از میکروتیک استفاده می کنم ولی بارها اتفاق افتاد که بعضی از سایتها مخصوصا ir را با نمی کرد و کلی بررسی فایروال میکروتیک . و آنتی ویروس در آخر متوجه شدم که مشکل از isp بود . اینترنت من از hiweb بود که با تماس برطرف شد
mehrdad2014
با سلام دوست عزیز
من با TMG این مشکل شما را داشتم ولی مشکلم این بود که خیلی از سایتها را باز نمیکرد ، شما اول باید از خود کریو تست کنید که این سایتها باز میشوند یا نه و سایتهای دیگر را هم به صورت تصادفی چک کنید ، که با بررسی و تماس با پشتیبانی اینترنت متوجه شدم که مشکل از Route های خودشان می باشد
rasool danesh
شاید بجز پورت 80 باید پورت دیگه ای هم روی کلاینتها باز باشه....
البته این سایت خدماتی با کارت بازرگانی میده که یک توکن هم داره و جاوا هم روی سیستم باید نصب باشه...

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
ایمان سالاری
سلام به همگی،
ممنون از اطلاعاتی که دادید، اما تمامی مواردی رو اعلام کردید من چک کرده بودم.
دوست عزیز aliaghamiri : تا اونجایی که چک کردم مشکل از پیدا نکردن DNS , IP نیست، خیلی راحت DNS رو لوکاپ میکنه، tracert هم میزنم تا اونجا پیش میره و مشکلی نداره !
دوست عزیز porkareh : امکان داره بدونم کریو رو از کجا گرفتید؟ شاید نسخه ای که من دارم اینطوری باشه. من از DigiBoy استفاده میکنم. که البته با بچه های اونجا هم در ارتباط بودم اونا هم مشکلی نداشتند!!!
دوست عزیز sasha66 و mehrdad2014: من بررسی کردم مشکل از سرویس دهنده اینترنت نیست. من اینترنت رو قبل از کریو استفاده کردم و مشکلی نبود. در ضمن من توی محل مشتری های دیگم هم این مورد وجود داره.
دوست عزیز rasool1 : در حال حاظر هیچگونه محدودیتی برای استفاده وجود نداره، صحبت ما الان اصلا کلاینت ها نیستن.

علی پرکره
iman جان منم دقیقا زا DigiBoy گرفتم...

ایمان سالاری
سلام
از دوستان کسی نظری؟ پیشنهادی نداره؟؟؟؟
hossein alijan alishahi
سلام دوستان من میخوام تویه کریو به یک ip خاص اینترنت بدم یعنی دیکه برای اینترنت از من احراز هویت نخواد؟؟کسی میدونه چطوریه؟؟

علی آقامیری

یک user بسازید و داخل تنظیماتش اون IP رو بهش بدین که همیشه روی این user بمونه.
حالا اگه این کاربر دسترسی داشته باشه ، می تونه اینترنت رو بدون احراز هویت مجدد ببینه.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....