مصطفی تقی پور

مشگل لود شدن سایت

سلام

سایتی مدتها عضو آن هستم به دلایلی مشکل دارد
مثال: itpto.ir درنظر بگیرید از متور جستجوگر و یا تایپ کردن درمرورگر مستقیم به سایت دیگری منتقل می شود واصلا سایت لودنمی کند
ولی در خدمات دهنده داده دیگر بالا میات آیا مشکل از ip سیستم منه؟
#تولید_محتوا #درشبکه_بزرگ #ایران
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
بهار گلباران
اینو در طرح یک سوال قرار میدادید و واضحتر شرح بدید این سایت مال شما است که با آی پی مشکل داره یا اینکه فقط عضو سایت هستید .ممکنه سایت یا سیستمتون ویروس دارن که منتقل میشید به جای دیگه سایتهای دیگه هم هستند سیستمشون مشکل داره و یک جای دیگه براشون تعریف شده مثل سایت semahal.com شما را میفرسته به سایت ایران ترانه
امروز ساعت 12:26 دقیقه لود شد دوباره چنین مشکل ایجادشد
سایت ویروس ندارد دارای نماد اعتماد کسب کار هستش
سیستم من موردی ندارد
rasool danesh
سلام
از سیستم دیگه هم تست کردین ؟
ممکنه روی سیستم شما بد افزار یا dns changer مشکل ساز شده...
خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
davood_59
سلام؛
دوست عزیزم امکانش هست در مرورگرهای دیگه هم امتحان کنید؟
لطفا کلیه Cache ها رو پاک کنید.
در انتهای آدرس مورد نظر یه علامت سوال تایپ کرده و مجددا اینتر بزنید. یا ctrl + F5 رو امتحان کنید. میخوام از cache نگیره و مستقیما از سرور اصلی خودش بگیره.
اگه بازهم نشد لطفا از این دستور استفاده کنید: ipconfig /flushdns
باز هم میگم اگه ممکنه حتما با ctrl + F5 امتحان کنید، ممکنه آدرس قبلی در ISP شما کش شده باشه.
خبرشو بهمون بدید.
با برنامه Hotspot Shield سایت لود میشه ولی به محض قطع کردن آن مشکل به وجود میات
davood_59
آها ، یادمه قبلا یکی از همین ف . ی . ل . ت . ر شکن ها بود که میومد و جای proxy رو یه عدد میذاشت. شما اونجا رو نگاه کردی ببینی روی auto هست یا اینکه عدد بهش داده ؟ بیزحمت همین رو هم نگاه کن.
از این قسمت برو و در انتها تیک مورد نظر رو بزار روی

TOOlS
Options
Advanced
Network
Connection
Setting

اینجا رو یا بزار سیستم از Proxy خودش استفاده کنه یا از حالت No proxy استفاده کن.
لطفا این کار رو بکن و خبرشو بهم بده. ضمنا لپ تاپ یا تبلت نداری که همون سایت مورد نظر رو باهاش تست کنی؟ میخوام ببینم از طریق اونها هم همین مشکل رو داری؟
دوستان هیج فرقی نداره از چه ابزاری استفاده کنم می خوات گوشی هوشمند یا تبلت لب تاپ و سیستم باشه
ولی از اپراتور خدماتی ایرانسل چک کردم به راحتی با هر ابزاری باشد سایت لود می شود

نکته مهم اینجاست طبقه گفته سابق با کمک نرم افزار به راحتی لود میشه ولی بدون آن به غیر از سایت مربوطه سایت دیگری باز میشه
قبل 4 روز پیش هیچ موردی نداشته به راحتی سایت لود میشد راه حل مناسب لازم دارم

موارد چک شد:
برسی سایت از لحاض امنیت و ویروس مشکلی ندارد
سیستم من و ابزار های مختلف تست کردم لود نمی شود
قبلا مشکی وجود نداشت 4 روز مشکل دار شده
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

امروز ارزان تر از فردا در جشنواره تخفیف ها

با بهترین ها یاد بگیرید