در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

مشکل برنامه bandwidth splitter با vpn

سلام ، کسی تا حالا مشکل اتصال vpn در شبکه ای که با bandwidth splitter کار میکنه رو داشته؟

#کار_نکردن_bandwidth_splitter #خطای_bandwidth_splitter_و_vpn #خطای_bandwidth_splitter #مشکل_در_bandwidth_splitter #مشکل_bandwidth_splitter_و_vpn
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh

سلام

منظورتونو واضح بگین

از بیرون به داخل vpn میزنید؟ از داخل به بیرون میزنید؟ به سرور میزنید؟

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...

از داخل به بیرون

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
rasool danesh

از داخل به اون ip که می خواین بهش vpn بزنین ping دارین؟

برای ارتباط باید پورت 1723 باز باشه

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...

دوست عزیز من گفتم مشکل از bandwidth spilitter هست ... وقتی این برنامه رو پاک می کنم وصل میشم ....

علی پرکره

TMG تون با SecureNAT اینترنت میده یا پروکسی؟

اینکه bandwidth spilitter پاک میکنید درست میشه خب یه سری رول توی ISA یا TMG تغییر میکنه...

ما پروکسی هستیم .

علی پرکره

از رو پروکسی که نمیشه VPN زد!!به نظرم وقتی رو bandwidth spilitter پاک میکنید سیستم Secure NAt میشه

سیستمها gate way شون چیه!؟

میشه درحالتی که BS نصبه یه عکس از Network Policy بزارید!

وب سایت توسینسو

محمد نصیری

ITPRO ی عزیز شما نمی تونید روی پروکسی VPN بزنید اصلا مفهومشون با هم متفاوت هست ، اگر قرار هست از VPN برای کلاینت ها استفاده کنید ترجیحا از Kerio Control استفاده کنید که قابل اعتماد هست ، TMG نمی تونه این موارد رو مدیریت کنه مخصوصا اینکه Bandwidth Splitter یک محصول جانبی هست و مال خود مایکروسافت نیست ، پیشنهاد من این هست که از TMG Client استفاده کنید برای اتصال به TMG و بعد مدیریت پهنای باند کنید یا اینکه به کل عوض کنید و این محصول کذایی رو کنار بگذارید و از Kerio Control و VPN اون استفاده کنید. ITPRO باشید

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....