ITpack

عاقبت تحصیل در دوره های مختلف Networks

سلام به همه دوستان محترم ITPRO

با ورود شرکتهای تکنولوژی جدید که امتحانات و مدارک شبکه ای ارائه میدهند مثل Huawei و قوقل و HP و TOGAF و 3COM و غیره

بعضیها سوال میکنند که ما نمیدونیم از کجا شروع کنیم و به کجا برسیم و اینکه آیا تا تمام عمرمون باید شبکه بخونیم و از شاخه ای به شاخه دیگر منتقل بشیم؟

یا اینکه یک حد خاصی داره ما که داریم میکروسافت میخونیم احتیاج داریم در کنار اون سیسکو هم بخونیم همچنین یکم میکروتک ضروری شده باز هم باید برنامه نویسی

و یکم sql باید بدونیم و این جریان مثل اینکه تمام شدنی نیست ما کی به مقصد میرسیم ؟امیدوارم بحث خوبی باشه و یکم استراحتی باشه برای دوستان ITPRO.

عاقبت تحصیل در دوره های مختلف Networks

#شبکه_را_از_کجا_شروع_کنم؟ #مدارک_بین_المللی_شبکه #آموزش_Network+
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
علی حقیقی

سلام

ممنون بابت این موضوع

به نظر من IT جزو فیلد هاییه که برای اینکه بتونیم کاری رو پیش ببریم باید دائما در حال مطالعه و به روز رسانی باشیم و این هم حسنشه و هم بدیشه که باید به صورت همیشگی مطالعه رو ادامه داد چون توقف برابر نابود شدن تو ضمینه شغلیه. این ایراد ذاتیه قضیه هست ،این رو علاوه ی روند پیشرفت تو کشور خودمون کنید که بیشتر نیاز بازار به نفریه که اقیانوسی به عمق نیم متر باشه تا کسی که عمیق فیلدیو پیش میبره جلو واینا موارد حساسیه که باید قبل ورود به این رشته برای خودمون حل کنیم وگرنه در آینده کاری به مشکل برمیخوریم

بهار گلباران

موضوع خوبیه مرسی

نظر منو اگه بخوای دوست عزیز من خیلی تحقیق کردم در مورد اینجور مسائل میبینم که همونجوری که خودتون مشخص کردین توی عکس گوگل خودش ولمون نمیکنه من هرجا برم باید به گوگل برگردم و سرچ کنم هر وقت حاج گوگل رو از اینترنت حذف کردند اونوقت شاید بتونیم درسمونو بخونیم و هدفی رو تعیین کنیم .

مصطفی چگنی

دوست عزیز این که میگی چیکار کنیم شما همین ماکروسافت رو فکر نکنم تا ته بتونی ادامه بدی چون اندازه سن 90 ساله های itpro جهان باید شبکه بخونی.تو زمینه شبکه هم مثل تمام رشته ها روزی هزار شاخه تولید میشه شما که نباید همه رو یاد بگیری.

مثال برات بزنم روشن شی : تو زمینه گچ کاری استاد کار اتوبوسی زن زیاده ولی اونی حرفه ای میشه که گلویی خوبی در میاره و خط کوفی میندازه ----> اینو گفتم که نیاز به این شاخه اون شاخه کردن نیست شما حرفه ای باشی همه جا جاته.

mosifa.ir بازار بزرگ تجهیزات حفاظتی امنیتی ایران
ITpack

خب توی این همه پیشرفت و شبکه های جورواجور یعنی انواع سرور انواع روتر و سویچ و میلیونها خورده ی سخت افزاری و اینهمه کتاب و ویدیو ; از کجا شروع کنیم سن ما 18 ساله یا 20 سال میخوایم آینده ای داشته باشیم که فرق میکنه با آینده شما بالاخره به ما میگن آینده سازان مملکت و از ما انتظار دارند که با دانش روز همگام باشیم .آن وقتی که شما علم تکنولوژی را شروع کردید بعد از دانشگاه به آن صورت نه لینوکس پیشرفته ای بود نه ویندوز خوب MS-DOS بود مگه نه ؟اما دنبال کسی میگشتید که یادتون بده .مثل الان نیست که برای اینکه یاد بگیری کلاسهای آنلاین و گوگل سرچ و مراکز آموزشی متعدد پیدا میشه که واقعا برای هم سن و سال ما یک مزیت و یک فرصت خوبیه. که شما بزرگترا که دانش و تجربه بیشتری دارید ما انتظار داریم که راهنمایی کنید و راه رو برای ما مشخص کنید .من میبینم که دانش ایران مبتنی بر علم آی تی هستش و اگر اساتید ما اهمیت ندهند و سرشان تو لاک خودشان باشه هم اینکه ما نمیتونیم به جایی برسیم و هم انتظار نداشته باشیم که این شرکتهای خارجی بیان کمک ما وقتی که حتی یک فایروال ایرانی نداشته باشیم وقتی که روتر از چین میخریم خب چه فرقی داریم با کشورهای مصرف کننده .آقا ما کوچیکترا شما بزرگترا رو مقصر میدونیم.لطفا راه حل

بهار گلباران

بله واقعا من خیلی گشتم یکی راهنماییم کنه توی هر وبسایتی میگردم یا آهنگ گذاشتن واسه دانلود یا فیلم یا وبلاگ یاد میدن حد اقل این بزرگان آی تی بالاخره مهندسن نه توجیه میکنن و فقط خودشونو پیشرفت میدن واسه همین تنها دلخوشی ما سایت آی تی پرو هستش که واقعا کمک میکنه آدم یه چیزایی بپرسه یاد بگیره

به شخصه به نظرم اين بحث عنوان اشتباه داره مگر تحصيل در زمينه IT انتهايي داره كه عاقبت داشته باشه ،،،شما تحصيل در زمينه IT رو يك جاده در نظر بگيريد كه انتها نداره و در مسير اون شما جلو ميريد و يك سري اطلاعات كسب ميكنين كه هر كس نسبت به استعداد و وقت و هزينه به صورت متفاوت اطلاعات رو بدست مياره و سپس در همين مسير با اطلاعاتي كه بدست آوردين ازش كسب در آمد ميكنيد تا به ادامه راه بتونيد بريد جلو حالا هر كس نسبت به معلومات و سرنوشت و بخت و اقبالش به يه ميزان از اين اطلاعات كسب در آمد ميكنه هر كس هم براي خودش انتها تعريف كنه و بگه مثلا من تا ته سيسكو ميخونم ديگه بسه ،،خودشو محكوم به فنا در اين مسير كرده و پس از چند سال بايد بره دنبال شغل ديگه بگرده،،البته يه نكته كه نبايد فراموش بشه اينه كه كجا اين اطلاعاتو به كار ببنده در چه كشوري كه بهش و اطلاعاتش بها بدن و براش فرصت ايجاد كنند كه اونم بر ميگرده به حكومت و فرهنگ مردمشو موقعيت هاي زندگيش،،،،

هنوز كه هنوزه مثلا بيل گيتس داره خودشو و اطلاعاتشو ارتقا ميده و اين مسير رو داره جلو ميره ماها هم پشت سرشيم هر وقت اون به انتها رسيد ما هم ميرسيم،،،،

البته يه نكته رو هم اضافه كنم هر شخصي پاشو تو اين راه گذاشت بايد تا آخر عمر بخونه و خودشو به روز نگه داره كه ثابت شده كسايي كه تا سنين پيري اطلاعات كسب ميكنن و مطالعه در هر زمينه اي دارن مغز اونها دير تر پير ميشه و باعث يك جهش ژنتيكي به نسل باهوش تر ميشن،،،،

با تشکر بهروز سیروس زاد کانال اطلاع رسانی من در تلگرام http://telegram.me/sirouszad/4
ITpack

عالي بود دوست عزیز مثال بسیار خوبی زدی IT مثل یک جاده بی انتهاست با نظر شما موافقم البته بیل گیتس عمرا اگر Group policy رو کامل بلد باشه .استفاده من از کلمه عاقبت به خاطر جذب بازدید کننده به موضوع بحث بوده و اگر مشاهده کنید این بحث تعداد بازدید کنندگان زیادی داشته

هدف من از ارسال این موضوع هم به دلیل اینکه خیلی از کاربران فعال و غیر فعال در ضمینه آی تی به این نوع موضوعات احتیاج دارند و همیشه میپرسند و همچنین خود من هم از نظرات مفید شما عزیزان استفاده کنم بالاخره هر کسی رای خودش را مطرح میکنه .ITPRO هم که دارم میبینم مکان گفتگوهاست و زمینه ای را برای کاربران جهت بحث و تبادل اطلاعات ایجاد کرده و واقعا باید تشکر کرد از همه بزرگواران - مهندسین - مدیران و صاحب نظران این مکان خوب که زحمت میکشند و اطلاعاتی را در اختیار فرزندان ما میگذارند.و همچنین از همه کسانی که نظر دادند تشکر میکنم.

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....