مصطفی تقی پور

شبکه ملی اطلاعات

سلام

دوستانی سوال کردن که شبکه ملی چگونه خواهد بود؟

این سوال من کنجکاو ساخت تا سرویسی ترافیکی خریداری کنم همینطور که می دانید شبکه ملی تازگی زیرساخت و راه اندازی شد

میشه گفت قیمت مناسبی داره

ولی تمام سایت ها و شبکات اجتماعی و حتی بازی های تحت وب ارتباط برقرار نیست

و تنها سیستم بانکی و سایت های دولتی امکان برقراری دارند

بایستی منتظر شد تا شبکه ملی اطلاعات کامل شود تا سرعت و امنیت و قیمت مناسبی ارئه بشه

#آرزوی #موفقیت_در_کار #وسلامتی_برای_شما_عزیزان
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

با سلام

ممنون از بحث مفیدتون

سرعت تبادل اطلاعات برای همون سایت های داخلی اگه آزمایش کردید لطفا در اختیار بگزارید ممنون میشم

و اینکه سایت های داخلی بجز بانک ها و موسسات هم باز میشه یانه؟

در دنیا از سه آهنگ می هراسم : صدای کودکی از بی مادری ، صدای عاشقی از جدایی و صدای مجرمی از بی گناهی ( کورش کبیر )
مجتبی کریمی

این شبکه مناسب بانک ها و ارتباط سازمان های دولتی با هم هست نه برای مصرف کننده عادی!

هنوز نمیشه گفت کدوم سایت یا شبکه تنها برسی که کردم فقط به مدت 3 ساعت بوده چون هنوز هیچ ارتباطی جز سایت های دولتی و بانکی میسر نبود وارتباط قطع بوده حتما بعد تمام شدن تعرفه فعلی مجداد برسی خواهم کرد و بصورت کامل اطلاع خواهم داد در مورد قیمت تا حدودی قابل قبول هست

سلام

اینترانت همونطور که دوستان گفتن برای ارتباطیه که هیچ گونه دسترسی به سایت هایی که سرور اونها خارج از ایران باشه نداره

شما سعی کنین سایت هایی مثل آپارات رو امتحان کنین ببینین باز میشه یا نه

اگه اونم باز نشد با ISP تماس بگیرین و بهشون بگین

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....